Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhesség mellett menstruál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhesség mellett menstruál valaki az elején akkor fájhat a has?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm nem jött meg végképp, volt egy véletlen tablettakihagyas ami miatt elrontottam az egész tablettaszedest és több mint valószínű egy héttel tovább szedtem.

Igen, elég lehetetlennek tűnik, de úgy történt hogy volt két levél tablettam és nem az volt a paromnal amit szedtem így megkevert...mindegy bonyolult, méh a mai napig nem tudom hogy tovább szedtem e mint kellett volna vagy sem. Viszont tabletta mellett mindig megszakitasosan védekezünk,igy az esély igen csekély lenne a terhessegre...szinte 0%.

Előzőleg mint írtam nem jött meg végképp...valószínű azért ha volt az a plusz egy hét tabiszedes.

Most megint nem jött meg rendesen, de volt egy kis pecsételt gyenge barna, de még azelőtt egy elkezdodott hogy elfogott volna a levelem. Így mintha az megszüntetése volna hogy bevettem a "maradek" tablettat, ugyanis megint semmi. Ma kellett volna igazabol megjonnie, péntek óta pecseteltem, de mara teljesen elmúlt. A hasam azonban mintha icipicit fajdogalna, mint amikor első jelei vannak hogy megfog jönni.


Csak fellehet borulva a hormonhaztartasom, ugye?

Hosszú évek óta szedek tablettát, nem volt gond meg eddig.


Köszönöm a választ és az is ha nem leszek kioktatva hogy koromhoz vagy akarmihez merten felelotlen vagyok.😅


27N



2022. ápr. 11. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy terhesség alatt nem menstruálsz. Vérezhetsz ugyan, de az nem menzesz. Ha félsz, vegyél egy tesztet, az a biztos. Utána folytasd mostmár rendesen a tabi szedését, és ha legközelebb sem jön meg a vérzésed, menj el nődokihoz.
2022. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!