Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnek megvan, lehet-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek megvan, lehet-e ilyenkor nemi aktust végezni?

Figyelt kérdés

Novynette tablettát szed, most fogyott el az első levéllel. A dolgok jól alakulnak, mivel meg is jött neki a vérzése.

A kérdés adott: ilyenkor belé lehet-e élvezni, avagy sem?


2010. szept. 18. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, belé lehet, de nem ajánlatos. Amúgy 100%-os védettség soha nincs!!!
2010. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha csináljátok akkor vagy gumival, vagy tabival. Lehet, hogy a barátnőd épp olyan, hogy a menstruáció alatt is terhes lehet! Védekezettek :)



E.

2010. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Anyám... Mestruáció alatti terhesség... beszarok. Tudom, hogy van ilyen, de olyan ritka, mint a fehér holló, ennél gyakrabban esik az ember fejére repülő, szóval ezért kár izgulni. Nyugodtan szexelhettek, ha jól esik (volt olyan barátnőm, akinek még segített is a szex a menstruálásban), se gumi, se semmi nem kell, a fogamzásgátló ilyenkor is véd. Persze van aki azért felhúz egy gumit, hogy ne a farka legyen csurom trutyi, de ha a barátnődnek nincs semmi baja, azon túl hogy a farkat úgy fog kinézni, mintha a vágóhídról jött volna, nem lesz semmi.
2010. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 18. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kicsi az esélye, csak éppen a kicsi esély az ilyen felelőtlen 15 éveseknél szokott bekövetkezni.... Nagyon vígasztaló, ha 1 millióból egy az esély és azok éppen ők. Másrészt ilyenkor nyitva a méhszáj és a lány sokkal fogékonyabb a fertőzéekre, inkább bírjátok ki azt a pár napot. És szerintem gusztustalan is ilyenkor, de ez már a ti dolgotok.
2010. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először is 18 évesek vagyunk mindketten, csak épp nincs itt a gyógyszer betegtájékoztatója, hogy megnézzük, s ezért tettem fel ezt a kérdést.

Másodszor tisztában vagyunk a fertőzés kockázatával, s azért vártunk válaszokat, hogy segítsenek a döntésben - ebből egyértelműen kiderül, hogy előtte mérlegelünk!

Harmadszor ha számodra undorító, gusztustalan, akkor erre annyit tudok mondani, hogy régimódi vagy. Esetleg a nők is alsóbbrendűek? Nem érek a barátnőmhöz undorral, ilyenkor sem.

Negyedszer pedig: nem kioktatást, hanem tanácsot kértünk!


Azért a pluszodat megkapod.

2010. szept. 18. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:

1. igaz, hogy menzesz alatt teherbe lehet esni, üzenem annak, aki be akarsz sz*rni

2. viszont: a tabi szünetben NEM lehet teherbe esni, olyankor is védett a lány

3. a rendesen szedett tabi mellett (rendes időben, kihagyás, hasmenés, hányás nélkül) a tabi 99,99%-os védettséget ad, én nem veszem be a mesét, hogy szedtem, de terhes lettem - szedte, csak rosszul

4. nyitottABB a méhszáj, nagyOBB a fertőzésveszély, de tegyük fel, hogy egészséges emberek tették fel a kérdést

5. az undorral kapcsolatban osztom a kérdező véleményét


A fentiek alapján a válasz a kérdésre: igen, ha mindketten akarjátok.

2010. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszi a plusz, enélkül rossz lett volna a napom:))))))))) Régimódi vagyok? Oké, te biztosan jobban tudod:) Ha ennyire felnőtt és érett vagy, akkor miért vadidegenek segítsége kell, hogy dönteni tudj. Érdekes, nekem eszembe nem jutna olyanról kérdést kiírni, ami csak kettőnkre tartozik. És ha annyira szereted a barátnődet, akkor ne nemi aktust végezzetek, hanem szeretkezzetek...:) Ki is a merev és a régimódi?

Kérem ám a pluszomat, különben rosszul fogok aludni, kis zöld kéz nélkül nem is akarok tovább élni:))))

2010. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Végül is úgy döntöttünk, hogy ezt a hétvégét kibírjuk szex nélkül (sajnos közbejött egy kis megfázás is - a barátnőm részéről), s a következőn pótoljuk majd be a mostani dolgokat... :) Mégiscsak jobb úgy ünnepelni, ha mindketten 100%-ot tudunk nyújtani. (holnap leszünk félévesek, de sajnos csak hétvégente tudunk együtt lenni) Ettől függetlenül a már megfogalmazott véleményemet fenntartom.


Üdv mindenkinek és további szép napot!

2010. szept. 19. 16:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom újra leírni, hogy miért tettem fel a kérdést, s ezt a hangnemet fel sem veszem Tőled. Élj boldogan, legyen neked is szép napod! A kioktatást pedig tartogasd a saját gyerekeidnek, vagy ha nincsenek még, akkor a partnerednek. Én, azaz mi egy egyszerű választ vártam, vártunk. Nézd meg mennyi idióta, kretén kérdező van, valamint vess egy pillantást néhány hozzászólás minőségére, majd hasonlítsd össze az én kérdése(i)mmel és válaszaimmal, s utána gondold át magadban még egyszer, hogy ide jösz-e acsarkodni, avagy sem. Ha nincs normális véleményed, csak a megszokott magyar mentalitású szúrka-piszka hangnemet tudod használni, akkor inkább tartsd meg magadnak szavaidat... Innentől kezdve pedig légyszíves tartsd be a következő szabályt: "Ne menj bele felesleges vitákba!" - én is ezt fogom tenni. Köszönöm!
2010. szept. 19. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!