Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Fogamzásgátló gyógyszer elkezdése?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Nemrég lett egy párkapcsolatom, egyelőre gumival védekezünk, de lassan szeretnénk majd átváltani gyógyszerre. Már szedtem egyébként régebben, nagyjából egy évig de aztán véget ért a párkapcsolatom és nem láttam értelmét hogy folytassam.

Pár nappal ezelőtt sajnos becsúszott egy baleset, nem vettük észre hogy lecsúszott az óvszer vagyis igazából csak akkor vettük észre amikor kihúzta és bennem maradt a gumi. Nem élvezett belém és nem is volt úgy igazából bennem hogy nem volt rajta a gumi csak hát azért csak nem volt minden a helyén. A biztonság kedvéért be is vettem egy eseményutánit, mert egyébként termékeny napokban voltam.

Nyilván ez most eléggé fel fogja borítani a hormonrendszeremet, de inkább biztosra mentünk.

Az lenne a kérdésem, hogyha most majd szeretnék elkezdeni gyógyszert szedni, akkor véleményetek szerint mennyit várjak? Nyilván megvárom míg megjön az első menstruációm, hogy kicsit normalizálódjon a ciklusom. De az utána már elkezdhetném a gyógyszer szedést?


Előre is köszönöm a válaszokat!

23L



2022. máj. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az orvosoddal beszéld meg.
2022. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm az is tervben van, csak gondoltam érdeklődök itt is
2022. máj. 22. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj egy következő mensit, keresd fel utána a nőgyógyászt és ő először úgyis elküld laborra, majd felírja a számodra legjobbat. De mindent mondj el neki.;)
2022. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!