Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik esetleg több fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik esetleg több fogamzásgátló gyógyszert is kipróbáltak már, melyik volt a legjobb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy melyiknek volt a legkevesebb mellékhatása. Pár évig szedtem évekkel ezelőtt, akkor elhíztam, megszűnt a libidóm, és folyton hüvelygyulladásom volt. Ezek megszűntek, amikor abbahagytam (Symicia-t szedtem). Azóta szültem egy gyereket is két és fél éve, most megint elkezdenék gyógyszert szedni. Esetleg tudtok olyat ajánlani, aminél ezek nem jelentek meg nálatok?

Nagyon szépen köszönöm előre is!


2022. máj. 24. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Milligest-et szedek már 3 éve és nincs semmi problémám. Múlt évben volt nagyon sokáig/sokszor hüvelygyulladásom, de sajnos az azért, mert nem jól voltam kezelve és csak 1-2 napig múlt el, utána orvost cseréltem és azóta semmi bajom. Alapból elég hízékony vagyok, de egyáltalán nem híztam tőle semit, pattanásos sem lettem.
2022. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!