Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gond lehet hogy még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet hogy még mindig vérzek kicsit?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni menstruaciom első napján a fogamzasgatlot jópar évnyi kihagyás után először, ennek már egy hete es 2 napja, és még mindig gyengén de vérzek. Gond lehet vagy csak ugymond most a testem szokik hozzá ? Nememlékszem hogy lett volna ilyen annó az elején ,de azt tudom hogy amikor régen elkezdtem szedni az első hónapban a szex fájt de nagyon mintha borotvapengék lettek volna a puncimban mikor benyomta... valaki valami ötlet? Szedjem tovább es majd meglatjuk mi lesz? Előtte kb 6 napig tartott a mensim mielott most elkezdtem ujra szedni. 26 vagyok.

Aztmondta amugy az orvos hogy ha kiszedtem az elsőt mondjuk hétfőn fejezem be, akkor ujra hétfőn kell a masik héten kezdeni szedni,vagy most ezt rosszul mondta?



2022. máj. 24. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem gond.
2022. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, átszerveződik a hormonháztartásod.
2022. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első három hónapban bármi normális, idő kell, míg a szervezeted hozzászokik.

Azt, hogy hogy kell szedni, azt olvasd el a betegtájékoztatóból, ezért van.

2022. máj. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet hogy vérezni fogok kitudja meddig? ...dejó
2022. máj. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!