Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehet a legkorábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet a legkorábban terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Május 22-en reggel bennem maradt az óvszer, látszólag nem volt rajta se szakadás se semmi, illetve akkor csúszott le amikor a partnerem kivette a péniszét, így az ondó szerintem biztos hogy benne maradt. A gumi nagyrésze kilógott belőlem, szóval szerintem minimális az esélye annak, hogy baj legyen..

Pcos-em van, az utolsó menstruációm pedig 43 nappal ezelőtt volt, így halvány lila elképzelésem sincs mikor fogok menstrualni. Merckformin, diéta és sport mellett most úgy ahogy rendeződött 30 naposra a ciklusom úgy fél éve, de az utóbbi 2 hónap elcsúszott 40-50 nap körülire.

A saját 3 nogyogyaszommal illetve a patikusokkal is egyeztetve (Németország) nem vettem be esemény utanit, mert elvileg szörnyen alacsony az esély és mert nagyon felborítaná az amúgy is szar hormonháztartásom.

De baromira stresszes vagyok emiatt az egész miatt, ha szombaton vagy vasárnap veszek tesztet az már kimutatják ha baj van?

Kérlek oksokodo komme telet ne írjatok, mindig ugyan azt az óvszert használtuk, sose volt baj.

A gyógyszert is bevettem volna ha azt mondják, de egyik általam megkérdezett orvos se biztatott erre.



2022. máj. 25. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Én se biztatnálak, nagyon kicsi az esély.

Még ne tesztelj, eléggé esélytelen.

Beszélj orvossal, ő hamarabb meg tudja állapítani.

2022. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni bármikor lehet, de ha valamennyire biztos eredményt szeretnél akkor az aktust követő 3. héten célszerű és utána egy kontroll tesztet. Ha nagyon-nagyon aggódsz akkor felkeresheted a nőgyógyászod (bár értelemszerűen sokkal drágább lesz mint a bolti tesztek, mivel vizsgálat + labor).
2022. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább 10 nap, mire megbízhatóan kimutatja. Most még teljesen fölösleges.
2022. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel már biztos az eredmény, de mivel az óvszer nagy része kilógott kizárt, hogy terhes legyél.
2022. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár ovulációs tesztet lehet érdemes lenne venned, azt 2-3 naponta kell. Ha a termékenységi ablakpn kívül esett az együttlét, akkor közel 0 esély a terhességre.
2022. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: ma megjött a menstruációm, szóval minden oké hála égnek. :D
2022. máj. 27. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!