Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalom, egyből végzetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom, egyből végzetes hiba?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz és ma annyira ráindultunk egymásra, hogy megpróbáltam védekezés nélkül behatolni. Nem sikerült, de félünk az előváladéktól. Lehet így terhes, a teszt kimutatja 72 órán belül?
2010. szept. 19. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem terhes. 12 nap után mutatja ki a teszt.

De ha annyira paráztok akkor vegyetek 72 órás tabit csak az meg drága. Nem értem miért kell hülyének lenni. Én meg tudom állni, hogy gumi nélkül ne tegyem be neki bármennyire is nehéz megállni.

2010. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem a popsilyukába dugtad, biztosan nincs baj!

Az előváladék akkor veszélyes, ha előtte nem sokkal kiverted, vagy kiverték neked!

2010. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől biztos nem lesz terhes, én nem idegeskednék. A teszt pedig csak 2 hét múlva mutat eredményt.
2010. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, ma nem nagyon tudtam aludni. Annyi még hozzátartozik a dologhoz, hogy a próbálkozás előtt figyeltem arra, hogy letöröljem az előváladékot, de miután nem sikerült a behatolás újra éreztem valamit makkon, amit megint letöröltem. A dolog előtt 2nappal volt utoljára ejakulációm. Most elég nagy dilemma, hogy a 72órás tabi hormontartalma megéri-e az idegeskedés megszűntetését.
2010. szept. 19. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, ne aggódj!

:)

2010. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, még ha spermás lett volna a farkályad végélye, akkor sem lenne terhes, ha nem tudtad neki bedugni!

Ne parázz már!

Ez nem olyan dolog, hogy hozzáér a kukacod, és beugranak 10 cm-re a spermazolgok!

Ne parázz, nem kell tabletta!

Hány évesek vagytok?

2010. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, hogy terhes lesz, de kicsi az esélye, ha nem raktad be. Teszt legkorábban 2 hét múlva mutatja ki.
2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"annyira ráindultunk egymásra, hogy megpróbáltam védekezés nélkül behatolni"


Itt még azt hittem,hogy elkapott titeket a hév és gondolkodni sem tudtatok.Aztán írtad,hogy figyeltél arra,hogy behatolás elött letöröld az előváladékot.Ha erre tudtál figyelni,akkor a hév sem lehetett olyan nagy,hogy ne jusson eszetekbe,hogy GUMIT kellene húzni!

Az mit jelent,hogy nem sikerült a behatolás? Pár centire bent volt,csak épp nem tövig? A farkad törölgetése nem fogamzásgátló módszer,maximum szép tiszta lesz,de attól még apává tehet.

72 órán belül egy teszt sem fogja kimutatni a terhességet,mert a terhesség akkor még létre sem jött.Terhességnek a beágyazódást hívjuk,ami aktus után kb.12-14 nappal történik.Ekkor kezdi a lány szervezete a HCG hormont termelni,ami kimutatható a vizeletből a teszt segítségével.72 órán belül (72 órás tabival)a megtermékenyítést lehet megakadályozni vagy ha az megtörtént,akkor a beágyazódást úgy,hogy leválik a méh nyálkahártyája.

Mivel nem tudok minden részletet,így nem mennék bele találgatásokba,hogy vajon hány százalék esélye van a terhességre.Azzal tisztában kell lenni,hogy,aki védekezés nélkül szexel,annak gyereke lehet.A csaj helyében elmennék az orvoshoz és megkérdezném a véleményét,aztán iratnék fogamzásgátlót,ha már önuralmam nincs,legalább ne kísértsem a sorsom. Neked pedig nem ártana venni óvszert,ha esetleg a barátnőd nem szedhet tabit.Ha túl fiatal akkor jobb is,ha gumiztok.

2010. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!