Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hét alatt két napon is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét alatt két napon is két szem fogamzásgátló tablettát vettem be, lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve szedek fogamzásgátlót. A hétvége óta nagyon beteg vagyok,így a pénteki gyógyszert elfelejtettem bevenni, másnap viszont a betegtájékoztatóban leírtak szerint pótoltam az aznapi adaggal együtt.

Ma azonban véletlenül megint kettő szemet vettem be, ránéztem a dobozra, láttam, hogy a szerdai még benne van, és hirtelen azt hittem, hogy szerda van szóval gyorsan bevettem, így most a mai (keddi) és a holnapi (szerdai) adagot is bevettem.

Nem tudom, mi van velem, hogy lehettem ilyen figyelmetlen, mikor a másfél év alatt sosem történt még ilyen, sőt korábban is szedtem már fogamzásgátlót, és akkor sem, talán a betegség okozta a szétszórtságom.:(

De a kérdésem az lenne, hogy lehet valami bajom így? A gyógyszer első hetén vagyok egyébként. Nyilván az extra védekezés egyértelmű, de hormonális problémát okozhat ez így? Vagy túladagolást?

Holnap mindenképp felhívom a nőgyógyászom és megkérdezem, de most hirtelen nagyon megijedtem... :(



2022. jún. 7. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való ez.
2022. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszeri eset volt, sosem történt még ilyen, mindig rendszeresen szedtem, ahogy írtam is.
2022. jún. 8. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszeri eset volt,elviekben nem lesz belőle baj.

Esetleg ha rosszul érzed magad,hívd fel a dokidat vagy valamilyen orvost.

Ne parázz rá,minden rendben lesz. :)

2022. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Azóta beszéltem a dokimmal, azt mondta kicsit bezavar a ciklusba, lehet köztes vérzés, de nem okoz nagy gondot.:)
2022. jún. 8. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuper. :) Reméltem hogy nem lesz belőle gond.

Állíts mindig ébresztőt a gyógyszerrel,így tuti biztos a dolog.

2022. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!