Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűt márciusban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűt márciusban abbahagytam, azóta gyakori vérzés szex után? Menszesz előtt barnázás?

Figyelt kérdés

Abbahagytam márciusban a hüvelygyűrűt másfél év után. Másképp nem védekezünk. Szeretnénk gyermeket.

Voltam márciusban nődokinál, ultrahang és rákszűrést csinált, azt mondta minden jó.

Most június van és majdnem minden együttlét után van egy enyhe vérzésem ami 1 órán belül el is múlik illetve valamiért menszesz előtt 4-5 nap barnázást tapasztalok két hónapja. A vérzés jobban zavar .

Még létezne, hogy mindig a hüvelygyűrű elhagyása okozhatja?

Amikor használtam soha semmi gondom nem volt. Helyeközel pontosan jön meg azóta is. Fájdalmat nem érzek, együttlét közben sem.

Mit tehetnék? Elmegyek egy újabb vizsgálatra a héten , de ha valaki járt hasonló cipőben azt megköszönném, ha segítene !



2022. jún. 14. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ide írd ki, hanem vagy a női egészség vagy a teherbeesés témakörbe, ott értelmesebb válaszokat fogsz kapni szerintem.
2022. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pre-barnázás előfordulhat a hormontartalmú készítmények abbahagyása után 1-6 hónapig amíg visszaáll a ciklusod. A köztes vérzés... menj vissza a nőgyógyászodhoz!
2022. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett köztes napokon mikor gyűrűt használtam, de sajnos másban nem tudok segiteni:/ lehet csak egy fertőzés
2022. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!