Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérdésem Május 9 Én elvesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem Május 9 Én elvesztettem a szűzességem.Május 23 án menstruáltam.De ebbe hónapba már egy hete késik.Május 9.-dike óta nem voltun együtt párommal.Most akkor lehetek terhes vagy sem? Azóta egyszer menstrúáltam.Kezdjek félni??

Figyelt kérdés
Nem kell a gúnyolódás vagy az ítélkezés.Segíts ha tudsz.

2022. jún. 26. 15:40
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
100%

Valószínű hogy megborultak a hormonjaid. Fiatal vagy és stresszelsz is. Ez mind közrejátszik abban hogy ennyit késik.

Ennyi idő után simán ki lehet tölteni egy terhességi tesztet, tehát ha ennyire félsz akkor ezzel közelebb kerülsz az igazsághoz. De szinte kizártnak tartom hogy terhes lennél

2022. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj egy tesztet. Gondolom lehet kapni a drogériában vagy a gyógyszertárban, de a legbiztosabb, ha elmész a nőgyógyászhoz.
2022. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Nem menstruáltál volna, ha terhes lennél... Egyébként meg gondolom védekeztetek is...

2022. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ujjával vette el a szűzességem. Utána voltunk együtt és gumival védekezünk mindig.Csak a félelem ott van.Baba nem lenne jó. Amúgy 35 éves vagyok
2022. jún. 26. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ujjal nem lehet elvenni a szüzességet. Ujjal a szűzhártyát lehet kilyukasztani esetleg... A szüzesség elvesztése egy olyan fogalom, amit arra találtak ki, hogy megnevezzék az első szexuális együttlét (behatolás) előtti "etikai" állapotot. Régen ennek jelentősége volt. Manapság kevésbé.

Ne félj, nem lesz baba, amíg továbbra is védekeztek.

2022. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Troll
2022. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Úgy tűnik nem voltam teljesen tisztában a fogalommal.Itt a behatólás később volt.Gumival viszont én azt hittem ujjal is el lehet venni a szűzességet mert véreztem.Nagyon.Igaz deréktól béna vagyok így sajnos nálam másképp mműködnek a dolgok..Köszönöm hogy ezt leírtad így már nem félek.Nem jönne jól egy terhesség ebben az állapotban..😔
2022. jún. 26. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.
2022. júl. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek aki próbált értelmesen hozzá szólni.Megjött és már fogamzásgátlót szedek.Zoely van vele tapasztalat?
2022. júl. 6. 05:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is megjöhet, viszont idegesség miatt késhet is. :)
2022. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!