Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normalis ez a mellekhatas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a mellekhatas a fogamzasgatlo szedesenel?

Figyelt kérdés
Normalisan mult szombaton kellett volna beteg legyek,csuszott vasarnapig...szerdan vettem be az elso szem fogamzasgatlot(mar lassan 2 eve szedem),most mar hetfo van...de meg mindig van pecsetelo verzesem,es a menstruaciom is csak alig volt valami.Ilyen meg csak meg az elozo honapban fordult elo velem.Normalis ez?
2010. szept. 20. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
én bevallom nem olvastam végig amit írtál. kicsit leragadtam ott, hogy "Normalisan mult szombaton kellett volna beteg legyek,csuszott vasarnapig" te előre kiszámolod mikor vagy beteg? vagy ez mi???
2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális, azt jelzi, hogy nem jó neked a bogyó hormonszinje, azért van a pecsételés. Mindenképpen doki, valószínűleg másik gyógyszerre kell váltani.
2010. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 valaszonak...igen tudom mikor kell beteg legyek mivel az utolso szem fogamzasgatlo beszedese utan 2-3napon belol beteg kell legyek. 2valaszonak. koszonom:)...mondjuk olvasgattam olyan dolgokat is,hogy ez lehet a jelzoje a mehpoliplnak meg hasonlo dolgoknak...:-?
2010. szept. 21. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!