Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lidlis (mondos) óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidlis (mondos) óvszerrel kapcsoltban kinek vannak tapasztalati akik szívesen megosztanák?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kényelmes e benne az együttlét, sűrűn szakad e, mekkora a mérete,vastagsága, és hogy fel megy e kényelmesen egy 120-130 mm-es kerületű (kB 4 cm-es átmérőjű) péniszre.

2022. jún. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem túl szoros 16-os kerület. Kényelmetlen. Még a Durex XL kényelmetlen pedig az már sokkal vastagabbra való.

Sajna igazából az én méretemre(vastagságomra) boltban nem is kapható, csak rendelni tudok.

2022. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt vele még bajom.
2022. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az exemen az volt amikor először voltunk együtt és kiszakadt..
2022. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Régen még tini koromban az exemmel használtuk 2szer. Egyszer kiszakadt, egyszer fenn maradt. Na most abban nem vagyok biztos, hogy ez az óvszer hibája volt, de gondoltam megemlítem. (Ja mondjuk azóta eltelt kb 13 év, szóval lehet, hogy azóta változott a minősége)
2022. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nőként nem szerettem. Kidörzsölt és hülye érzést váltott ki mindig. A prevento sokkal jobb és az se olyan drága. Nagyon kényelmes mindkettőnk számára. (egyik sem lyukadt ki soha)
2022. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... Preventivo

Bocsi, rosszul írtam 😅

2022. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!