Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Előző hónapba hagytam abba a fogamzásgátló tablettát.Most júniusba kimaradt a menzeszem. Az együttlét elején(ami most júniusba volt) kettő “tolás” erejéig óvszer nélkül csináltuk. Ez összesen nem volt 30 másodperc, utánna felkerült az óvszer.Annyi mindent olvasni az előváladékról,hogy kicsit megijedtem. Külföldön tartózkodom jelenleg, holnap egy patikában megpróbálok beszerezni egy tesztet. Köszi annak aki tud valami infót írni addig is.

2022. jún. 30. 22:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi annyit kihagytam,hogy sok évig szedtem a tablettát. Arra gondolok,hogy még nem tért észhez a szervezetem, azért nem jött meg a menzeszem. De tanácstalan vagyok igazából.
2022. jún. 30. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély.

Hogy mi történt, az majd a vérzés idejére derül ki.

2022. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
50%
2022. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint fél évig nem jött meg miután abbahagytam.

Szerintem nem lesz gond, de biztosat csak a teszt mond

2022. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tabi után előfordulhat hogy kimarad, eltolódik, ez ilyenkor természetes, no para.

Megszakításosnál nem az számít, hogy hány húzás, hány másodperc hanem hogy volt-e előváladék a partnereden (70-80% eséllyel tartalmaz spermiumsejteket). Szóval tökmindegy hogy végig megszakításos, vagy akár csak egyetlenegy húzás.

2022. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tesztem, ugyhogy a gyógyszer abbahagyása miatt tolódik. Köszi mindenkinek! :)
2022. júl. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!