Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha le csúszik az óvszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha le csúszik az óvszer a péniszemről de, nem élveztem bele akkor abból lehet gond ha, utána vissza húzom a péniszemre, és folytatom az aktust?

Figyelt kérdés
Múltkor történt ilyen esett sőt, azt hiszem kétszer, hogy le csúszott az óvszer, de nyílván utána újat húztam föl, mert nem mertem úgy használni. És most azért kérdezem, hogy érdemes e ez miatt újat húzni, és használhatom e, tovább azt, ami le csúszott?
2022. júl. 1. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom rosszul fogalmazok, de remélem érthető amit ki írtam.
2022. júl. 1. 12:47
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hogyan csúszik le?? Mert én is évek óta azzal szexelek de még nem volt ilyen
2022. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán használhatod...
2022. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszod 2#
2022. júl. 1. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha menet közben csúszik le, akkor másnap reggel a barátnődnek is lesz teendője.

Ellenőrizd, hogy jó méretet használsz-e.

2022. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak egy kis része maradt benne, épp hogy a vége a guminak, és időben észre vettem, mivel éreztem ahogy le csúszott
2022. júl. 1. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha az igekötő közvetlenül az előtt az ige előtt áll, amelyikhez tartozik, egybeírjuk vele.

Le csúszott => lecsúszott

Észre vettem => észrevettem

Vissza húzom => visszahúzom

2022. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó napot! Magyar tanár🥰
2022. júl. 30. 12:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem, nem az fogja meg határozni az életem hogy helyesen írok e, vagy sem. Úgy hogy légyszíves, ne oktas ki köszi, csáo (fuu az emberek már unatkoznak ezért mást kell ba*sztatni a fa*szom ki van🙄🙄)
2022. júl. 30. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!