Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előbb jelentkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előbb jelentkezik mint kellene fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés
Drovelis nevű tablettát szedek, ez az első hónap. Az első pár napban jelentkezett barnás pecsételő vérzés ami aztán elmúlt. Még van hátra 3 “aktív” tablettám a plecebotabletták előtt ma mégis vérfolt volt a bugyimon. Ez normális? Meg fog jönni előbb? Én úgy tudom hogy a vérzés a plecebotabletták szedése alatt jelentkezik.

2022. júl. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nőgyógyász. Ő tud olyan választ adni, ami valóban válasz is a kérdésre
2022. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Előfordulhat, lehet másik készítmény kellene. Továbbra is alkalmazzatok kieg. fogamzásgátlást és ha a következő levélnél is jelentkezik akkor kérj időpontot konzultációra az orvosodtól.
2022. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig viszont nem alkalmaztunk kiegeszito fogamzásgátlást, de a barátom egyszer sem ment el bennem. Lehetek terhes? Minden nap bevettem a tablettát és a betegtájékoztatóban az áll hogy már az első szemtől véd a terhesség ellen.
2022. júl. 10. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban bármi normális, idő, míg a hormonrendszered átáll. Ha rendszeresen szeded, nem hánytál, volt hasmenésed, vagy szedtél antibiotikumot minimális az esélye a terhességnek. Teszem hozzá, hogy normális orvos javasol 1 hónap kiegészítő védekezést, bármit is ír a betegtájékoztató.

A gyógyszert szedd tovább, akkor is, ha barnázol, ha ez 3 hónap alatt nem áll be, akkor kell visszamenni az orvoshoz.

2022. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!