Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felíratásával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felíratásával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is bocsi, ha ez egy kicsit nevetséges kérdésnek tűnik, de sok esetben sajnos erős szorongásom van és emiatt hajlamos vagyok arra, hogy pánikoljak alap dolgokon. Mindenkinek a segítségéért hálás lennék!


A helyzet a következő: 22 vagyok és nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát. Az orvosomnak nincs magánrendelője és csakis kizárólag egy közeli kórházban rendel. Mivel ebben a kórházban sok műtét van egy nap, ezért sokszor nagyon elfoglalt a nőgyógyászom. Nemsokára szükségem lenne majd egy receptre, viszont nem nagyon vagyok biztos benne hogyha az orvosom kórházban rendel akkor be kell hozzá mennem személyesen és úgy kérni, hogy írjon fel receptet vagy pedig elég ha felhívom az orvosirnokát akivel egy helyen van és ő majd intézkedik abban hogy felírjanak egy receptet a felhőbe?


Köszi előre is mindenkinek a segítséget! :)



2022. júl. 17. 15:41
 1/3 StevenUp ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes felhívni az asszisztenst és elmondani hogy a doki ezt meg ezt írta fel és szeretnéd újra feliratni de ilyennel nem akarod zavarni a doktorurat.

Az asszisztens vagy kiirja jó eséllyel, vagy azt mondja hogy ekkor meg ekkor fáradj be a dokihoz. Harmadik verziót nem tudok.

2022. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Házidoki is fel tud írni. Kell egy friss nőgyógyászati lelet (nem tudom pontosan, hány hónapos) de valaki nem kéri.
2022. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is a háziorvos írja fel. Odatelefonálok, és a "felhőbe" felírja a receptet. Ez amúgy így szokás. Nem kell 3 havonta a nőgyogyihoz rohangálni.
2022. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!