Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer+Caya pesszárium spermic...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer+Caya pesszárium spermicid géllel használva mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Óvszer mellé pesszáriumot is használok, biztos ami biztos alapon. Mennyire biztonságos így ez a fogamzásgátlási módszer?

Párom sosem megy el bennem óvszerben sem, és egyből felhúzza amint belekezdünk.



2022. júl. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már eléggé biztonságos, de nem kell amúgy annyira félni, mert így azért már szerintem nem annyira élvezetes a szeretkezés :)
2022. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már az élvezet rovására megy. Ha ennyire félsz, maradjatok csak az óvszernél, de ahogy eddig is, ne menjen el benned. Így azért gyakorlatilag maximális a védekezés. Ilyen formában felesleges a pesszárium.
2022. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy ez már sok. Óvszerben el is mehetne benned, épp ez a lényege. Ha valami probléma van, akkor pedig legrosszabb esetben ott az esemény utáni tabletta. De ha normálisan használjátok az óvszert, akkor annak is elégnek kell lennie. Vegyetek egy megbízhatót, nem egy 300 Ft/3 db-osat (bár elvileg azok is be vannak vizsgálva), és nem lesz gond.
2022. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A gumira kell egy szotyis zacskó+szigszalag kombó azt meg is vagytok. Ha ennek ellenére gyerek lesz belőle akkor legyen a neve David Copperfield
2022. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
Egyetértek #2-vel, ez már az élvezet rovására megy...nem kell "rettegni", legyetek kicsit lazábbak, és véletlenül se legyen belőle veszekedés vagy feszültség, ha egyszercsak elmegy benned...
2022. nov. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, ha egyszer kétszer elmegy bennem abból nem veszekedés lesz hanem gyerek.
2022. nov. 10. 13:00
 7/7 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
...természetesen óvszerrel gondoltam :)
2022. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!