Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Phermatex + megszakítás pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Phermatex + megszakítás pont ovulációkor, ezek már a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

19éb volt ovum tehát 5-6 napja. Görcsölget a hasam, savas vagyok, hányingerem van. Ugyan azok a tünetek, mint az előző terhességemnél.

Szerintetek terhes vagyok?


2022. júl. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Beágyazódásnál nem nagyon szokott tünet lenni. Ritkán egy picike pecsételő vérzés vagy szurkálás a hasban, de nem az sem görcs. Én inkább elöbb tippelnék bármi másra, mivel a Pharmatex még kombinálva is volt, de a terhesség sem zárható ki 100%-osan soha. Majd csinálj tesztet. Ha nem vagy terhes és ez gyakran előjön, akkor egy nőgyógyászt keress fel. Ha ő nem ad semmi hasznos infót és közli, hogy minden rendben (sajnos nagyon gyakran nem veszik komolyan a problémáinkat), akkor nőgyógyász endokrinológus a te embered. Ő ehhez tényleg ért is.
2022. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Pharmatex+ megszakítás mellett esélytelen hogy terhes vagy. ( Ha valóban a megszakítás teljes volt, és nem csak akkor vette ki amikor már a fele benned maradt).
2022. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem került belém semmi, jóval előtte kivette. Az előváladéktól félek…

Előtte elment pisilni, de nem tudom számít e. Az viszont biztos hogy egy életre megtanultam, hogy ez így nem lesz jó, más hatékonyabb védekezési formát kell keresnem.

2022. júl. 25. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

A pharmatex 100%, hogy ha egyes nőknek, az egész adagot nem is, de

az fix hogy elintézi az előváladékban előforduló spermákat. Ne idegeskedj, teljesen felesleges, mert még a végén attól fog késni....

Mi 10 évig védekeztünk pharmatexxel, a párom mindig belém élvezett, sose volt gond.

Akkor lettem terhes amikor 1x nem használtuk. Most már csak megszakítással csináljuk 3. éve. Semmi sem történt.

Túlreagálod a dolgot. Pharmatex+megszakítással biztos hogy nem lehetsz terhes, lehetetlen.

2022. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad/igazatok van. Annyira be vagyok parázva. Életem legnagyobb hibája. Nem tudom hogy tényleg ez miatt van e hányingerem vagy csak a Dalacin borított így fel. (Most kellett szednem a fogamra)
2022. júl. 25. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is görcsölget a hasam. Mintha meg akarna jönni, de addig még 9 nap.
2022. júl. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!