Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg olyan borzasztó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan borzasztó az óvszer?

Figyelt kérdés
Elkezdünk beszélgetni a barátommal az elsőről. Mindekketn szűzek vagyunk. Én nem sgeretnék fogamzásgátlót szedni, gondolom nem kell magyarázni, hogy miért. Szerencsére az én barátom vevő az óvszerre, de attól ő is "fél" és én is, hogy ront az együttlét öröméből. Szóval mire kell számítani? Lányok és fiúk is írjanak!

2022. aug. 16. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak hülye a barátod! Mondd meg neki h nem ő lesz terhes és nem neki kell küszködni az abortusszal! Ha dugni akar húzza fel!
2022. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nincs vele baja. Sőt ő sem szeretné, hogy gyógyszert szedjek. Csak kíváncsi, hogy mennyit fog "veszíteni".
2022. aug. 16. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Jobban jár, ha nem tudja meg, akkor nem fog hiányozni, amit veszít.
2022. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Csipke meg a csalán a himbilimbijet annak, aki lepontozott! Drága az idom és nem tudta végig olvasni, csak a ?dést!
2022. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szűzek vagytok. Tehát fingotok nincs, hogy milyen azzal és a nélkül. Örülni fogtok mint majom a farkának, hogy együtt lesztek. Hidd el nálatok semmit nem fog befolyásolni az a 0,005mm. Igen jól látod. Ennyit fog veszíteni.Szerinted észre fogjátok venni? Mert qrvára nem
2022. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem rengeteget vesz el, konkrétan nem tudok benne elélvezni, és néha le is lankad, ami a csajnak se jó, meg idegesítő. Mondjuk én eleve sokáig bírom ,meg nem valami érzékeny a farkam, de inkább megtanultam időben kihúzni. Egy gyerekem sincs, és nem ma kezdtem.
2022. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
A párod egy taknyos és nem áll készen nemhogy a szexre, de kapcsolatra se.
2022. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Majd, ha barátod nem csak elmélkedik a dologról, hanem ki is próbálja, meg fogja tapasztalni, hogy sokkal jobb kotonnal dugni, mint sehogy sem dugni.

Nem, egyáltalán nem borzasztó. Ha az lenne, nem csinálnák az emberek.

2022. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én az elmúlt harminc évben többnyire óvszerrel szexeltem, de voltak partnerek meg helyzetek, amikor nem kellett. Nem mondom, hogy nem vesz el semmit az élvezetből, de a jó szex gumiban is jó lesz.
2022. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Építsétek bele a gumit az előjátékba. Ha pl. a száddal húzod fel neki, szerintem nem fog nagyon sopánkodni miatta.
2022. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!