Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma van 3. -ik napja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van 3. -ik napja, hogy késik. Lehetek terhes? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az előző menstruáció utáni 7. napba feküdtem le a barátommal utoljára, védekeztünk, de nem tudom akkor lehet-e baj, hogy miért nem jön meg, általában időben szokott. Viszont úgy 2-3 hete fel is voltam fázva, beteg is sokat vagyok mostanában, nem tudom, amiatt késhet-e, vagy idegesség miatt?
2010. szept. 24. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nyugi, valószínűleg nem vagy terhes, csak a betegeskedés miatt késik...

De ha nagyon izgulsz, vegyél egy tesztet, az már nagy pontossággal megbízható eredményt ad...

2010. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Három nap késés még nem olyan sok főleg, hogy betegeskedtél is. Nekem normál körülmények között is olyan 5 hetente jön meg és a nőgyógyászom azt mondta, hogy semmi bajom.

23/L

2010. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!