Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés
Picit aggódom, mert nemrég kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, előtte óvszerrel védekeztünk a párommal. Kb két hónapja kezdtem el szedni, az első havi adagomnál volt egyszer kétszer köztes vérzésem. Amikor elfogyott az első havi adag, másnap megjött pont ahogy kellett neki. Egy hónap gyógyszer szedés után kezdtük el óvszer nélkül csinálni, de arra figyeltünk hogy elmenni ne menjen el bennem. Most csütörtökön vettem be a második havi utolsó bogyót, viszont pénteken kellett volna megjönnie, de semmi. Még csak egy kis előjel sincs. Nem tudom hogy 2 nap után már aggódnom kellene, vagy ez még előfordulhat a gyógyszerszedés elején? Csak azért furcsálom mert legutóbb napra pontosan jött meg. Aki gyógyszert szed, nektek mik a tapasztalataitok?

2022. szept. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de kevésbé valoszinű. Terhessêgi gyorstesztet a DM-ben is lehet kapni 😉
2022. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azok a tesztek mennyire megbízhatók? Vagy inkább gyógyszertárit kellene megpróbálnom?
2022. szept. 10. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pontosan szedted, nem vagy terhes és beléd is élvezhetett volna.

A megvonásos vérzés nem mindig pontos.

2022. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azt árulják ott is, mint a gyógyszertárban. Nagyon megbízhatóak!
2022. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szokta még meg teljesen a szervezeted, de hatni attól még hat. Felesleges a terhességi teszt.
2022. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!