Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az tényleg igaz hogy a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy a fogamzásgátló gyógyszertől be áll a menstruáció? Elegem van hogy a súlyomra fognak mindent, így mar nincs lelki erőm el menni egy orvoshoz. Kur**ra nincs igazuk le adtam 10kgt akkor se jött meg,de viszont továbbra is tartom

Figyelt kérdés

a diétat de menstruációnak semmi jele április óta,a melleim nehezek néha a méhembe érzek szúróérzést mintha meg jönne..de semmi:( Várom a csodát .. és szeretnék gyereket is.. így nem jön össze és egy negatív terhességi teszthez sincs mar kedvem

19/L


2022. szept. 12. 19:25
 1/8 Csicuki ***** válasza:
100%
Igen igaz de egy csomó más problémát okozhat. Főleg ha amúgy sem jön meg. Nekem is volt ilyen problémám endokrinológushoz menj inkább ne nőgyógyászhoz szerintem.
2022. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos váltás és endokrinológus. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy feladd, csak találd meg a megfelelő orvost...
2022. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltam már vérvételen tavaly azt mondták hogy inzulinrezisztenciám van és ezért nem jön meg,de én ezt sem hiszem el diéta melett jól karban van tartva...

Félek fogamzásgátlót szedni mert magas a vérnyomásom is.. és én meghalnék amúgy szívesen de nem lehetek ilyen önző XD

2022. szept. 13. 06:54
 4/8 Csicuki ***** válasza:
Kaptál az IR-re gyógyszert?
2022. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmi gyógyszert
2022. szept. 13. 18:16
 6/8 Csicuki ***** válasza:
Akkor lehet ez a baj mert nekem írtak ki
2022. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az IR-t diétával karban lehet tartani, akkor nem kell feltétlenül gyógyszer. Ez nem lehet oka a menstruáció elmaradásának. De mindenképpen orvos váltás a megoldás szerintem.

2-es voltam

2022. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

A fogamzásgátlótól nem áll be a menstruáció, hanem megszűnik. Művi ciklust csinál, ahol megvonásos vérzés van, és valóban rendszeressé válik, de csak addig, ameddig szeded, de így nem leszel biztosan terhes. Amint abbahagyod a szedését a hormonális problémád újra megjelenik.

Endokrinológusra van szükséged. Hány kg vagy, milyen magas? Ha azt mondták a súlyod okozza a problémát, az biztosan nem 10 kg plusz.

2022. szept. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!