Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilonra váltottam Yadineról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilonra váltottam Yadineról, még csak egy hete szedem, de ma jelentkezett vérzés. A vasárnapit elfelejtettem bevenni, ma pótoltam, lehet, hogy azért?

Figyelt kérdés
Azért váltottam, mert a yadinetól mellékhatások jelentkeztek, és most nem tudom ez normális e vagy majd elmúlik, vagy menjek rögtön vissza a dokihoz. máskor is elfelejtettem a tabit, de mindig csak egy nap, de olyankor mindig odafigyeltem a védekezésre, és még máskor sem jelentkezett vérzés.
2008. dec. 22. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 12 oran belül potoltad, akkor nincs baj. ha több mint 24 ora mult el, akkor az következő levélig hasznaljatok ovszert, vagy valamilyen mas fogamzasgatlasi eszközt. a mercilonnal jelentkezhet köztivérzés, az normalis. en is azt szedtem. nekem nem jelentkezett, de irta a tajekoztatoban h jelentkezhet.
2009. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!