Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 éve gyógyszert szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve gyógyszert szedek, Jangee. Vasárnap fejezem be a tablettát, és általában csütörtök, péntek, rosszabb esetben szombaton meg szokott jönni. Most vasárnap van és még semmi. Csináltam tesztet reggel, az negatív. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 21:24
 1/10 anonim válasza:
Én a helyedben várnék 5 napot és újra tesztelnék, ha nem jön meg. Amúgy jöhetne a baba?
2022. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon nem.
2022. okt. 9. 22:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem a gyógyszert. Figyeltem rá. Múlt hónapban szombati napon, délelőtt megjött. Sima, élénk színű vérzés, igaz csak 1-2 napig tartott, de máskor sem szokott tovább
2022. okt. 9. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok együtt védekezés nélkül akkor nem kell aggódnod. 6 évig teljesen le volt szabályozva a ciklusod, idő kell neki amíg "magára talál". Ez mindenkinél változó, egyénfüggő mennyi idő. Van akinek 1-2 ciklus után nagyjából beáll, másnak akár fél évig is rendetlenkedik.
2022. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végig szedtem a gyógyszert, csak 7 napos szünetek voltak. Holnap kezdem a következő levéllel.
2022. okt. 9. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 ha végig előírásszerűen alkalmaztad, nem szedtél be a felszívódását, hatását befolyásoló másik készítményt akkor mitől lennél terhes? :o
2022. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 napos diétám volt ami alatt fogytam 3 kilót. Más nem volt.
2022. okt. 9. 22:24
 8/10 A kérdező kommentje:

Alhasi fájdalom és hátfájás is van.

Mint általában amikor megjön.

Tesztek negatívak, de így is nagyon félek. Aludni sem tudok már 2 napja

2022. okt. 9. 23:36
 9/10 anonim válasza:

Azért a kommentelők elfelejtettél, hogy egy védekezés sem 100%os.

Ha jól értelmezem 2 napot késik, szerintem várj kicsit, ez még úgymond "normális" gyógyszer abbahagyasa után

2022. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok tényező befolyásolja. Ha stresszes vagy vagy beteg voltál, barmi.Ne aggodj a gyógyszer véd ha jól szedted.
2022. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!