Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes spirál milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes spirál milyen mellékhatásokkal jár?

Figyelt kérdés

Nemrég szültem és a második babával még várnánk, a hormonmentes spirálon vagy a pesszáriumon gondolkodok, melyik érné meg jobban?

A nőgyógyászom ajánlotta de sem akkor sem azóta nem beszélgettünk el rólla.

Igaz hogy a spirálok olyan nőknek akik fogékonyak a fertőzésekre nem ajánlott? Mert én érzékeny vagyok a hüvelygombára, néha néha előjön.

Igaz az, hogy ha mégis teherbe esel valami baja lehet a babának?

Igaz hogy több napig fog tartani és erősebb vérzéssel a menstruációd?

Igaz hogy gyulladást okoz a méhben?

Kérlek meséljétek el mit tapasztaltok.


2022. okt. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A fentieken kívül van egy enyhe rákkeltő hatása is. Ezért ajánlják csak szült nőknek.

A pesszáriumnak messze nincs ennyi mellékhatása, de az meg ZSELÉVEL EGYÜTT is csak 60%

Ráadásul ott adagolni kell a szexet (nem lehet folyamatosan viselni).

2022. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Facebookon van Hormonmentes gyenged fogamzasgatlas csoport, szerintem inkabb ott tedd fel ezt a kerdest
2022. okt. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Hol van ez a csoport? Én nem találom. :(
2023. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!