Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti fogamzásgátlót szedtek vagy elvárjátok a pasitól, hogy óvszert húzzon fel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 22:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe se jutna gumi nélkül bedugni!

37/F

2022. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
10-es. Ugye tudod, hogy a védekezések közül ez a variáció a legkockázatosabb? Mielött elmenne a csávó az előváladékban is van.
2022. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
12-es, dehogy tudja. Sajnos a legtöbb pár pont annyira csinálja biztonságosan, mint egy 5 éves a kötéltáncot. Ennyit ér az edukáció. De azért a hozzáállás is nagyban számít. Aki primitív, az primitív. Majd ő fog a leghangosabban sipákolni, ha becsúszik a gyerek.
2022. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
13. Mit kell azon sipákolni ha becsúszik egy embrió? Van választási lehetőség, nem kötelező megtartani.
2022. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
#14 Te is egy elmebaj(nok) lehetsz. Mondjuk meg sem lep ez a válasz.
2022. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
15. Neked mi a kínod? Arra van az abortusz, hogy ne kelljen nem kívánt magzatot megtartani. Ennyit nem tudsz? " Okoska"
2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Lehetne ígyis feltenni a kérdést

”Fiúk, ti gumit húztok vagy elvárjátok a lánytól, hogy fogamzásgátlót szedjen?”


Amúgy egyik sem

Spirálom van

Alkalmi kapcsolatban meg csak óvszer, illetve kapcsolat elején is

aki problémázik a gumin, az nem is tudja meg, hogy van spirálom és mehetne gumi nélkül is egy idő után

2022. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

16

Nem lenne okosabb felhúzni, mint egy abortusszal szenvedni?

2022. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%

18. Szerintem Mindenkinek a magánügye.

Amúgy nekem feleslegesen mondod. Utálom az óvszert,nem használjuk, és abortuszom sem volt. Nem csak gumival lehet védekezni vagy abortuszra járkálni. Nem csak ez a két véglet van ha nem tudnád. És én szimplán csak annyit írtam, hogy ha becsúszik egy terhesség, nem kötelező megtartani, van más lehetőség is.

2022. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Mivel alkalmi kapcsolatom nincs és nem is lesz és csak olyannal van szex akivel kapcsolatban vagyok, így nem várom el a gumit. Fogamzásgátlót szedek évek óta
2022. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!