Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Noriel fogamzásgátló hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noriel fogamzásgátló hányadik naptól is véd? Többi lent

Figyelt kérdés
A doki nem mondta hogy mikortól véd csak kivízsgált, és ki írta a tablettát és ennyi. A tájékoztatóban viszont az van írva hogy, ha a mensi első napjától kezdjük le szedni, akkor azonnal hat de ügye sokan ajánlják az 1 hónap várakozást, és mi ki várjuk. Nos, szeptember 28-án kezdtem el szedni, (egy szem sem lett kihagyva normálisan szedtem) és tegnap szedtem be az utolsó szemet, és most 7 napos szünet. A kérdés a következő: Ügye írják több helyen hogy 1 hónapig kell várni hogy védelmet nyújtson, de akkor pontosan október 28-án fog védeni a fogamzásgátló, vagy már, most véd? Ha nem is most, akkor mikor?

2022. okt. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent jól csináltál, már véd, de ha aggódsz, várd meg míg beszeded a következő levélből az első szemet.
2022. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért szokták javasolni az egy hónapot mert nem lehet pontosan tudni kire hogy hat az adott készítmény, előfordul hogy váltani kell mert túl erős/gyenge, vagy mégis más típusú, összetételű kell. Ezt csak az első levél végigszedése után lehet biztonsággal látni. Ha nem volt anomália, probléma az alkalmazás során akkor elvileg már védve vagy, de ha teljesen nyugodtan akarsz aludni akkor várjátok még meg ezt az 1 hónapot (időben, rendben megjön-e a megvonásos) és utána mehet a hadelhad :)
2022. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy aggódok vagy ilyesmi, mert én bízok a tablettába. De a kérdés az volt, hogy akkor ügye normálisan szedtem, és nem volt semmilyen tünet (legalábbis én nem tapasztaltam) és akkor most már, véd a gyógyszer? Mehet bátran a buli?
2022. okt. 19. 15:12
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Ja semmi nem szóltam, (nem tudom hogy kell törölni a kommentem)
2022. okt. 19. 15:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld🙂
2022. okt. 19. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: meg jött tegnap azaz délelőtt a megvonásos vérzés, akkor így már, biztosan védett vagyok?
2022. okt. 21. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!