Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hetfon kellett volna az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetfon kellett volna az utolso szem fogamzasgatlot bevegyem es elfelejtettem. Penteken szokott megjonni a menstruaciom. Most hogy az utolso szemet elfelejtettem bevenni hamarabb fog-e megjonni? Vagy ugyan akkor mind mikor szokott?

Figyelt kérdés
Szedni keddenkent szoktam elkezdeni, most is kedden veszem be az elso szemet? Vasarnap egyutt voltam a parommal, igaz megszakitassal vedekeztunk, lehet gond belole?
2010. szept. 28. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozzál már először is: azt írod, hogy a hétfőit nem vetted be! akkor már miért lenne gond, ha vasárnap együtt voltatok? főleg azt nem értem, miért védekeztek gyógyszer mellett megszakítással??

Amúgy igen, a megvonásos vérzésed vszeg előbb fog megjönni. Én a helyedben ugyanazon a napon kezdeném az új levelet, ahogy szoktam. Máskor meg ne felejtsd el bevenni. ilyen nincs, hogy "elfelejtem", ez életreszóló szabály, ha nem akarsz gyereket!!! Azért vagyok erre pipa, mert aztán az ilyenek szokták riogatni a tablettát rendesen szedőket különböző női portálok fórumain, hogy "én is tabi mellett lettem ám terhes!" (de azt elfelejti hozzátenni, hogy nem szedte be...)

2010. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Okom van amiert vasarnap megszakitassal voltam egyutt a baratommal es az ok az itt lenyegtelen most.

2. Tanacsert fordultam ide es nem KIOKTATASERT.ok?Mert tobb mind 8 honapja annak, hogy szedem es 1x erted?1x nem fordult elo hogy elfelejcsem, most ugy jott ossze, hogy faadt voltam es elfelejtettem bevenni, en sem vagyok tokeletes, velem is megtortenhet, hogy nem veszem be

2010. szept. 28. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:
*faradt
2010. szept. 28. 11:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Maskepp koszonom a valaszod
2010. szept. 28. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:

A hétfőit már nem kell pótolni. Így csütörtökön fog megjönni. Elkezdeni hétfőn kell majd, mert a 7 nap szünetet nem lehet meghosszabbítani (csak lerövidíteni, de nem ez volt a kérdés). Ha 7 napnál többet hagysz ki, a tabi nem véd.

Aggódnod kicsit sem kell, védett vagy. A megszakítás sem szükséges, ha a többi szemet rendesen bevetted.

2010. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzem az elsőnek vajmi kevés oka van a kioktatásra, ugyanis bazi rosszul tudja, nem lehet akkor kezdeni, amikor szoktad. 7 napot kell (lehet) kihagyni maximum. De ez le van írva tájékoztatóban, ha már kidobtad, akkor meg lehet keresni a neten a tájékoztatót.
2010. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod
2010. szept. 28. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet, hogy ezt rosszul tudtam, de csak mert én SOHA nem felejtem el. Ne menjünk bele miért, de a lényeg, hogy SOHA és nem is fogom. Pont.
2010. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!