Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mysize óvszert használtatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mysize óvszert használtatok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Az új baratnőm nem szeretne gumi nélkül dugni. Viszont vastag a farkam és a durexet nagyon nehéz felhúznom amellett, hogy túlságosan is szorít.

A mysize 69 lehet a legjobb méret, viszont érdekel, hogy túl vastag az anyaga? Szeretném minél naturabban érezni, hogy a puncijában vagyok.


Vagy arra van ötletetek, hogy meggyőzzem gumi nélkül csináljuk?



2022. nov. 8. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akar gumi nélkül, ne próbáld meg meggyőzni. Nyílván mivel nem ismer annyira, nem tudhatja hány lánnyal voltál előtte, nem e dobod ki utána, stb. Ez a jó mai lány, akinek van felelősségtudata.
2022. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyet,sose dugok gumival, kényelmetlen,és nem érzem úgy a puncit.akivel nem lehet így azzal nem egymàst keressük.keressen màst.f
2022. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha megpróbálod rávenni a gumi nélkülire, akkor gumival se fogja ezek után hagyni magát neked. Én is akkor tettem fel spirált, amikor én akartam, ha a pasim kényszerített volna már rég nem lennénk együtt.
2022. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pont ezert csak nagyon finoman kerdeztem ra, hogy lenne kedve gumi nelkul csinalni. Eddig nem volt ebbol gond korabbi kapcsolatban. Persze alkalminal azert mala mia gyakrabban elokerul. De kapcsolatban nem szeretnek gumiban dugni.

Varom ti hogy oldottatok meg az idon kivul.

2022. nov. 8. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakitàssal.
2022. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
62%

Nem fog belemenni, hogy gumi nelkul csinaljatok. Tapasztalat. Ha mar 4-5eve egyutt vagytok, es tenyleg vele akarod leelni az eletedet, akkor van eselye.

Hidd el haver, ki kell birnod amennyire rossz is ovszerben lenni..

Tipp: nekem my sizebol 72-es van, es tokeletes. Nem vastag, pont jo, kenyelmes is.

A sima 56-os fel sem jott ra, csak ha raeroszakoltam, es rossz volt minden egyes ki/be mozzanat...

Hajra haver:D

2022. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tapasztalatból nekem is pozitiv a véleményem a mysize-ról. bírja a gyűrődést, nem túl vastag. meg kell találni a jó méretet. lehet elsőre egy 3as csomagot vegyél csak, érzed kisebb-nagyobb kell e. 72 a max, ha jól tudom.
2022. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nyílván mivel nem ismer annyira, nem tudhatja hány lánnyal voltál előtte, nem e dobod ki utána, stb. Ez a jó mai lány, akinek van felelősségtudata."

Tulajdonképpen egyetértek a tanácsoddal, de azért a felelősségtudat ott kezdődik, hogy eleve nem fekszünk le olyannal, akit nem ismerünk még eléggé.

2022. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Szopasd, azt lehet gumi nélkül is, dugásnál meg viseld el.
2022. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, tök hasznosak voltak a kommentek. Kipróbáltuk a 64es és a 69es mysize gumit is. A 69es volt a nyerő. Bár nem olyan, mint gumi nélkül dugni, viszont a 69esnél nem éreztem azt a mű érzést, hogy többet érzek a gumiból mint a punciból. A durex xl egyáltalán nem volt jó
2023. febr. 4. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!