Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex gumi és fogamzás gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gumi és fogamzás gátló nélkül?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni gumi nélkül, de nem szedek fogamzásgátlót.... amilyen "szerencses" vagyok simán becsuszna egy gyerek...

Szerintetek mit lehet csinálni h jó legyen igyis meg úgy is?

L



2022. nov. 13. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne tedd!
2022. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Fogamzásgátló mindenféleképpen, én is azt szedek, valamilyen szinten muszáj védekezni.
2022. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk utána kéne nézni, hogy melyik 3 -felsoroltaktól teljesen eltérő- fogamzásgátlás módszer van még.


A térd közé szorított Aspirin nem szerepel az általam belengetett 3 módszer között.

2022. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Miért akarod elutasítani azt az érzést, hogy valaki azt mondja neked, hogy anyu?
2022. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Így semmiképp se tedd. Az "időben kihúzom" duma is általában nem szokott sikerülni. Ha nem akarsz gyereket akkor ne kockáztass ekkorát.
2022. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok nőgyógyász, de egy alkalomtól nem fogsz teherbe esni (statisztikailag), viszont ha rendszert csinálsz belőle akkor be fog csúszni


a lányok majd kijavítanak, de szerintem érdemes figyelni a ciklusod, hogy mikor van ovulációd

2022. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
volt bnőmmel fêl évig csináltuk így(mert addig jártunk) sose volt semmi baj.
2022. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom húga is évek óta így szexel a faszijával, fél éve volt kapartatni…

Rohadtul nem volt neki kellemes, de ebből se tanult.

Szerintem, aki ennyire felelőtlen, és ostoba, az megérdemli, hogy szenvedjen miatta!

2022. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ovuláció nagyjából 3 napig tart, ebből a második napon van a legnagyobb esély a megtermékenyülésre. Kell hozzá az is, hogy a hímivarsejt új legyen. Ezt kell kiszámolni, hogy mikor van és ahhoz lehet igazítani a szexet. Természetesen 100%-os védekezési módszer nincs! Én amúgy pont azt akartam elérni, hogy legyen baba, ami sikerült is szerencsére. 31/F Vagy fogamzásgátló, de abból is olyat szabad csak szedni, ami megfelel a te igényeidnek, különben hazavághatja a szervezeted..
2022. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj rám és válasszunk neveket!
2022. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!