Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirált vagy rézgyöngyöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirált vagy rézgyöngyöt lehet érezni szex közben? Akik így védekeztek, mik a tapasztalatotok, vélemények?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 10:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Hú, bocsi, most látom, hogy rossz a kategória.


Bár amúgy ha már itt van: szülés után kb mikor lehet ezeket felrakni? 1 hetes a kisebbik lányom, az előző szülésemből kiindulva még sok-sok hónap, mire megint menstruálni kezdek, meg még több, mire kiszámítható is lesz a ciklus, és úgy tudom, ezeket a cuccokat menstruáció alatt helyezik fel. Akkor így szülés után mégis mi a folyamat? Meg kell várni, amíg megjön megint, és akkorra időzíteni? Vagy van valami varázslatos megoldás, ami így kikerüli a szülés utáni bizonytalanságokat?

2022. nov. 23. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A spirálhoz tudok szólni. A 6 hetes vizsgálaton fel is tudja tenni a doki. Nincs menstruációhoz kötve. Nem lehet érezni. Vagyis egyszer felhelyezés után a párom érezte a zsinórt, jeleztem a dokinak, és lejjeb vágott belőle. Utána már nem volt gond. Normál esetben nem lehet érezni.
2022. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs menstruációhoz kötve??


Eleve menstruációkor teszik fel (4.-5. napon), hisz akkor még nyitva van a méhszáj.

Nemrég lett volna ilyen beavatkozásom, csak elhalasztottam. Eléggé átbeszéltük a dokimmal.

2022. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ok, akkor lehet, hogy tévedtem! De nekem szülés után a 6 hetes vizsgálaton tette fel a doki. Mensi még a habokban sem volt hónapokig. Ja, és kétszer is így volt, csak 9 év különbséggel.
2022. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2! Akkor természetesen nyitva voltál még.
2022. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Menstruáció alatt teszi fel.

Én most rakattam fel 3 hete. A Menstruáció közepén a legjobb felrakni.

Nem lehet érezni szex közben.

Én előtte Nuvaringet használtam. Szülés után 6 hetes kontrollon fel is írta a kórházban a doki. De a betegtájékoztatóban benne van, hogy migrén esetén ellenjavallt. Nekem szülés után pár hónapig voltak migrénes rohamaim.

Most 6 hónapos a fiam, nemrég voltám rákszűrésen magán dokinál. Ő javasolta a spirált.

2022. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Egy hete szült a kérdező. Akkor ő is nyitva lesz a 6 hetesen. Lehet, hogy hónapokig nem fog mensizni. De hiába vitatjuk ezt itt mi, majd a dokija eldönti. A 6 hetes kontrollon meg kell kérdezni, és ő megmondja a tutit. Én csak azt írtam le, nekem mikor tették fel. 6 hetes vizsgálaton, nem volt még menzeszem. Két terhesség után is így volt.
2022. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vizsgálaton fel lehet tenni.
2022. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!