Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszer lenne a legmegfelelőbb? 18L

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, párkapcsolatban élek a barátommal. Körülbelül havonta-másfélhavonta találkozunk nagyjából egy hétig. Emiatt nem javasolták nekem a fogamzásgátló tablettát, viszont a fogamzásgátló kapszula amit fel kell helyezni (Pharmatex) elvileg nem túl biztonságos módszer. Az óvszer lehetőség nyilván, de ha van más lehetőség akkor azt választanánk. Több fogamzásgátló módszerről olvastam, többről is (pl. hüvelygyűrű) azt írták, hogy nem biztonságos. Valami ötlet?

2022. nov. 26. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovszer
2022. nov. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mivel még ennyire fiatal vagy, és ilyen ritkán vagytok együtt, nincs értelme más fogamzásgátlásnak csak az óvszernek. Ha már folyamatos rendszeres lesz a nemi életetek, akkor érdemes elgondolkozni más lehetőségeken.
2022. nov. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Csak az óvszer.


Semmilyen hormonos szarságra rá se nézz!! Úgy szétcsesz testileg és mentálisan hogy észre se veszed csak amikor abbahagyod

2022. nov. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van az utolsónak.

Semmiképp ne cseszd szét az egészséges szervezetedet ilyenekkel! Nekem teljesen elcseszte a libidómat és szellemileg sem vagyok ugyanaz azóta a sz*r óta. :/

Persze mindenkinek más és más..de mégis csak egy mesterséges hormonnnal szabályozod magadat.

Az óvszer nem a legkellemesebb de mégis azt gondolom(legalábbis én)hogy az a legbiztosabb.

2022. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ferfi vagyok: ovszer

A hormonmentes youtube csatornat merem ajanlani neked edukalasra. Keress ra a fogamzasgatlo kulcsszoval.

2022. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Méhszájsapka spermicid géllel
2022. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!