Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha eddig este szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig este szedtem a gyógyszert, és szeretnék reggelre váltani, akkor azt a következő levél kezdésénél megtehetem?

Figyelt kérdés
Illetve ha az nem jön be, akkor a következő levélnél megint visszaválthatok az esti szedésre?
2010. szept. 30. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A következő levélnél biztosan, de szerintem szedés közben is szépen el lehet tolni hogy egyre később veszed be. Kb az összes fogamzás gátlónak van egy 12órás "elcsúszási" ideje szóval ha este 8körül szoktad szedni és csak másnap reggel 8ig beveszed elvileg nem lehet probléma, de azt a pár hetet/napot a következő levélig kibirod. Ha nem válik be ugyan úgy vissza lehet tenni.


19F <--ne ijesszen meg hogy fiú vagyok a barátnőm már 1 éve szed fogamzásgátlót :)

2010. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, hogy ezt írom, de ne tologasd ezen a levélen belül. várd meg a következő levelet, mert a tologatás nem egészséges és nem is biztonságos. a következő levelet reggel kezd el, s ennyi az egész.
2010. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, és ne nagyon váltogasd, mert a szervezeted sose szokja meg, hogy akkor mi is van. fontos az ugyanabban az időben szedés, és ez nem csak egy levélen belül érthető, hanem végig míg szeded. előző voltam
2010. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is csak a következő levélném szerettem volna másképp, mert ha este veszem be, és ha elfelejtem és reggelre meg már eltelt 10 óra. Viszont ha reggel szedném, és ne adj isten elfelejteném, akkor lehet, hogy 1-2-3 órán belül eszembe jutna, ami még nem baj :) ezért szeretném...

és csak érdeklődésképp kérdeztem, hogyha mégse válna be jobban, akkor visszatérhetnék-e az estire 1 hónap múlva :)

2010. okt. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!