Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha este 8kor szedtem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 8kor szedtem be a foggátlót (lindynette 20) és most hasmenésem lenne de visszatartom az attol még hasmenésnek számít és nem szívodik fel a bogyo?

Figyelt kérdés
azt olvastam h a bogyo felszívodása 10óra teljesen ha ahsmeésem lenne de nem engedem h legyen (visszatartom) akkor az egyenlő azzal hogy nincs hasmeésem vagy igy is kell 1 hétig máshogy is védekezni?
2008. dec. 26. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem jön ki, az nem számít hasmenésnek! De nekem két orvos (belgyógyász és nőgyógyász) egybehangzóan állították, hogy csak többszörös hasmenés után kell pótolni a tablettát, egyszeri után fölösleges, mert akkor még nem megy ki a szervezetedből.
2008. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a betegtájékoztatót végignyálaztam és csak aról ir ha hányás van 3-4 órűval a gyógyszer beszedése után akkor +1 tabit kell beszedni akkor lehet h nem is baj a hasmenés?ezt nem igazán értem amugy lassan 5 órája vettem be a gyógyszert szóval elvileg nincs baj.
2008. dec. 26. 00:57
 3/7 A kérdező kommentje:
de megvárom a 6 órát és hőssé avatom magam. Ez a krácsony utáni beevés szörnyü...holnap keksz alma diéta ...
2008. dec. 26. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu, mire a tabletta (ilyen-olyan formában) végigér az emésztőrendszereden, az nagyon sok óra (gondolj arra, ha kukoricát eszel, az szemléletes :D). A hasmenés során a végbélben levő salakanyag távozik, ekkor még nem lehet ott a tabletta. Ha többször van egymás után hasmenésed, akkor fordulhat elő, hogy a tablettát felszívódás nélkül "küldte" tovább a szervezeted, egyéb esetben még ott fickándozik a vékonybeledben, úgyhogy nyugodtan menjél, ne tartogassad. :)
2008. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 ora eleg barmelyik tabi felszivodasahoz. Az enyemre sincs a hasmenes rairva, de a dokim mondta, hogy erre is vigyazni kell es ez mindegyiknel igy va. A hasmenes nem egyenlo a higabb szeklettel sem, szoval 6 ora utan amugy ha menni kell, hat menni kell...nehogy bajod legyen...
2008. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem lett semmi bajom és kijelentem hős is vagyok, viszont a hasmenés szorulásba fordult át...szóval megvagyok köszi az aggódást és a válaszokat.
2008. dec. 26. 15:00
 7/7 anonim válasza:
Mindig elalvás előtt vedd be, és akkor nem lesz gáz. Volt hogy nekem is ment a hasam, és miután könnyítettem magamon, gyorsan lefeküdtem aludni :D 8 óra alatt meg a bogyó simán felszívodott így reggel nem voltam bajban és nyugodtan trónoltam. :D:D:D
2010. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!