Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló gyógyszer mellett akkor is menstruálhatok ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap boldogan mondtam páromnak hogy végre megjött (késett pár napot), erre mondta hogy a tabletták szedése mellett ha menstruálok lehetek terhes. Nem tudom honnan szedte ezt az infót, mert alaposan utánanéztem de sehol semmit nem találtam ezzel kapcsolatban. Viszont eléggé beparáztatott, szóval nagyon köszönöm előre a segítségeiteket

2022. dec. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Van, hogy terhesség meleltt is megjön. Nekem anyai ágon legalább 2 generáció esetében így történt. Legalábbis az első, terhesség alatti menstruáció nem maradt el. Tehát én is így készülök. Egyébként fogamzásgátló mellett minden felborulhat. Nekem először kb két hétig megvolt (normál esetben 4-5 nap volt korábban) utána meg 4-5 hónapig semmi (és nem voltam terhes)


Valószínűleg nem vagy terhes egyébként. Persze biztosra teszttel meg orvosi vizsgálattal mehetsz ha nagyon gyanakodnál.

2022. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Fogamzásgátlás mellett nincs menstruáció csak megvonásos vérzése.
2022. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik un. pszeudo-vérzés, azaz látszólagos ciklus az első trimeszterben. Hormonális fogamzásgátló alkalmazása esetén eleve nincs "normál" ciklusod, csak megvonásos vérzés.
2022. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A megvonásos ciklus részről tudok, de köszönöm a pontosításokat
2022. dec. 18. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció.Gyógyszeres kezeléssel létrehozott megvonásos vérzés van.

De egyébként igen,akkor is vérezhetsz ha terhes vagy..

Édesanyám is így volt annak idején,menstruált terhesség idején.

2022. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!