Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A ciklusom 18.napján voltam együtt a barátommal (ált.28-29nap a ciklusom) és az első menet után óvszer nélkül is bennem volt, viszont nem ment el bennem. Tisztában vagyunk vele, hogy felelőtlenség volt és vettem is be eseményutáni tablettát, viszont sajnos ez csak az esemény utáni 60. órában történt meg. Az interneten sok mindent lehet olvasni, aggódom még mindig ezért is írtam ide. A közel jövőben mindenképp elmegyek orvoshoz. Bár senki nem tudja ezt megállapítani látatlanban, inkább csak a vélemények érdekelnek, hogy ilyen körülmények közt, ki mekkora esélyt lát a nem kívánt terhességre.

2023. jan. 14. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes.véreztél utána?
2023. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt vérzés
2023. jan. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!