Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Női meddővé tétel tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női meddővé tétel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki bármilyen okból elvégeztette magán a műtétet,mik a tapasztalatai?Mennyire megterhelő a műtét és érzékelt-e hosszútávú mellékhatásokat?Igazából minden tapasztalatot szívesen olvasok olyantól,aki átesett ezen,vagy a párja.

2023. jan. 25. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
ezt most Kiara Lord tiktokja miatt kérded?
2023. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem.Régóta foglalkoztat a téma.
2023. jan. 26. 00:05
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
hány éves vagy?
2023. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy hány éves? A feltett kérdésnek mi köze van a korához?
2023. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30 alatt vagyok,de nem tudom ez miért fontos.
2023. jan. 26. 11:33
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

azért érdekelt a kora, mert el sem tudja képzelni, hogy ezt mennyire meg lehet bánni


én nem akarok és nem is fogok senkit sem lebeszélni semmiről. de azért huszonévesen meghozni egy ennyire komoly döntést.

igen nagyot lehet esni belőle, még ha úgy is gondolja az ember, hogy a mai véleménye majd kitart élete végéig


meg azért a fizikai részét, a felépülést nézve nem mindegy, hogy 20 éves vagy 50.


fizikailag nem vészes a dolog. már elvégzik hüvelyen keresztül.

lelkileg viszont. azt gondolná az ember, hogy majd a megnyugvás, megkönnyebbülés önti el, de ezzel szemben kicsit hiányérzet uralkodik el az emberben. gondolom lehet köze a hormonok felborulásához...


nyilván ez nem törvény, csak egy tapasztalat

2023. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt a kérdés, hogy szerinted meg fogja-e bánni, így a kora minden szempontból irreleváns. Majd ő eldönti, hogy megéri neki vagy sem.
2023. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló

Én azok közé tartozom,akiknek nincs mit megbánni ebben a döntésben.Az általános egészségügyi állapotom sem a legjobb,de emellé van kettő önmagában is igen súlyos, élethosszig tartó mentális betegségem,amire folyamatosan gyógyszereket kell szednem.Egyiket sem lehet gyógyítani.Ezek nyilvánvalóan öröklődnek én is úgy "kaptam". Azt gondolom,hogy a nem létező gyerekeimnek és a társadalomnak is csak jót tennék azzal,hogy nem szülök a nyakukra egy halom beteget.Mindezek mellett azt gondolom,hogy egy gyermek sem érdemli meg azt,hogy 9 hónapon keresztül többek között antipszichotikummal tömjem.

Azt gondolom,hogy ezek fényében nincs mit megbánni.5 év múlva is ugyan ilyen állapotban leszek,ha nem rosszabban.

2023. jan. 26. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laparoszkóposan végezték, ma már nyoma sincs a 2 pici sebhelynek (ez 12 éve volt). Az altatás mellékhatásaként jelentkező "másnapos" okádás volt a legkényelmetlenebb. Nuku mellékhatás. Tényleg semmi.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2023. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es.Köszönöm a választ.A menopauza sem jött tőle előbbre?
2023. jan. 26. 21:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!