Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hatással lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hatással lehet a fogakra? Komolyan gondolom, a névnek ehhez semmi köze!

Figyelt kérdés
20éves vagyok minden évben elmentem a fogorvoshoz, néha volt egy-két rossz fogam. tavaly május körül elkezdtem szedni fogamzásgátlót azóta 4fogam kihúztak és hátul mindet betömték. Mai napig is fájnak nagyon sokat szenvedek velük, egyet megcsinál, akkor elkezd fájni a másik...nemtudom hogy ez véletlen egybe esés vagy köze lehet hozzá mer tavaly nyár óta vannak ilyen gondjaim. rendszeresen mosom a fogaim és ápolom őket
2010. okt. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem tudom attól van-e, de nekem is rohamosan kezdtek romlani a fogaim, a gyógyszer szedése alatt, most abba hagytam, kíváncsi vagyok mi lesz?!
2010. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tavaly májusba kezdtem el szedni és attól a nyártól vannak ilyen problémáim...azelőtt is volt rossz fogam de csak a minimális, nem mint most 20éves vagyok és 4fogam már nincs...
2010. okt. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!