Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20as fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20as fogamzásgátlómat a hét napos szünet 5. vagy a 8. napján kezdjem szedni?

Figyelt kérdés
Samba nevű fogamzásgátlóról térek át erre. A betegtájékoztató azt írja, hogy a menszesz első napján, vagy a szünet 5. napján kezdjem.De, a nőgyógyászom azt mondta, hogy nyugodtan szedjem úgy ahogy eddig, hét napos szünet után.Nem lesz baj, ha az utóbbi módon szedem? előre is köszönöm:)
2010. okt. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is most váltottam, igaz nem ezekről, a 8. napon szedtem be, és semmi bajom nem lett:)
2010. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsõ alkalommal történõ szedés


Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (kondom, pesszárium, spermicid)! Az elsõ drazsét a menstruációs vérzés elsõ napján kell bevenni.


Más fogamzásgátló készítményrõl történõ áttérés


A régi csomagban található összes tablettát vegye be, majd tartson szünetet. A szünetben jelentkezõ vérzés 1. napján kezdje el a Lindynette 20 drazsét szedni.


A mini-tablettáról bármelyik nap át lehet térni a Lindynette 20 drazséra, de a szedés elsõ 7 napján egyéb fogamzásgátló módszert is alkalmazni kell.

2010. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hu jolvan akkor:) másodiknak is köszi, énis ezt olvastam, csak a doki mást mondott ezért zavarodtam meg:)
2010. okt. 5. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Dobd el!!!!!!! Kinott tole a szorom, mostmeg gyujthetek vegleges szortelenitesre egesz testre!!!!!!!!
2010. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is tartottam szünetet, mint az első, meg ahogy a dokid mondta. nálam se lett baj.
2010. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szőrnövekedés?:S hát nem dobom el, mert nálam nem biztos h ez lesz a reakció, de azért szép kilátások:D
2010. okt. 5. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű ez a Lindynette tabletta, 10 kilót híztam tőle 3 hónap alatt, pedig elöl deszka hátul léc alkatom van, úgy néztem ki mint egy felfújt jegesmedve! Sokat bújtam különböző női fórumokat és messze erre a tablettára volt a legtöbb panasz. Én nem szedném.
2010. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éve szedem semmi bajom nincs töle.talán ha 2 kilót ha hiztam ez idö alatt , de sztem azt se ettöl hanem mert abbahagytam a sportot. semmi szörnövekedés erösödés. uh nem kell általánositani, mindenkinek másképp reagál a szervezete. semmi pénzért nem váltanék nekem nagyon bevállt
2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!