Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki Rossmann-os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Használ valaki Rossmann-os (Preventivo) óvszert?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

Mennyire "észrevehetetlen"?

Gyakran szakad?

Mert szeretnénk ilyet használni,ha jók a visszajelzések,mert elég olcsó,stb. (asszem 800ft körül van és 12db-os)

Csak bizonytalan vagyok,mert kevésbé ismert márka és lehet hogy nem is olyan jó a minősége.

Köszi előre is az infókat


2010. okt. 6. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
A masculan meg 600 körül van és 10 db-os és az egyik legmegbízhatóbb...
2010. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
a masculan-t tanúsítom hogy jó, volt amikor egyszerre 3x10et is vettem belőle. nem volt vele igazán probléma soha, bár egyszer kiszakadt,de az lehet csak azért volt, mert már olyan hevesen csináltuk. de "normál" használat mellett tényleg soha semmilyen baj nem volt vele. úgyhogy én is inkább ezt a jól bevált márkát javasolnám:)
2010. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
Mi kipróbáltuk, és nem volt vele probléma, nem szakadt ki soha. Egyébként van belőle 3 darabos is 150-200 forint körül, érdemes azt venni, mielőtt a nagy dobozt vennéd meg.
2010. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Én is a Masculan-t javaslom, DM-ben is lehet kapni.

Erről nekem is csak jó tapasztalatom van.

2010. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Fantasztikus, hogy egyetértettek. Nekem meg sok ismerősöm azt mondja, hogy lekonyul benne a faxa, mert kicsi az átmérője a guminak:D Én meg erre: nincs elég vér a pucátokban...
2010. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 EG0 válasza:
36%

Alkalmazás közben semmi gond nincs a Preventivo-val, ellenben elszakad. És nem csak nekem, más is panaszkodott már rá itt a GyIK-en, több darabos tapasztalattal!

Hogy lehet ekkora szart árulni??? Úgyhogy én mindenkit ezúton is lebeszélek róla.

2011. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A párom pont most vett ilyet, mert a Masculan 3x egymás után kiszakadt... más márka sosem szakadt még ki, de a durexből már 3 db 1000 Ft.

Mástól is hallottam már hogy a Masculan kiszakadt nem is egyszer, érdekes, hogy van akinek tutira beválik van akinek meg egyáltalán nem :S

2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 snack16 válasza:
89%
Szerintem jó márka, semmi baj nincs vele! Az első amit próbáltam a sensation volt, most meg a sensitive fair-t vettem. Eddíg szerencsére egy sem szakadt el. Az ára is jó, és ennek is van ISO minősítése, 12 darabbal(ami azért is jó, mert nem kell 5 percenként venni) 800Ft-ért, szerintem teljesen jó, van többféle típus:) Eléggé gumi szaga van,meg nincs rajta olyan sok sikosító(szerintem) de szerintem ez nem érdekes. Masculant csak egyszer próbáltam (type 3) azzal sem volt gond. Ha jól rakod fel, és nincs extrém igénybevétel, szerintem egyik sem fog szakadni :))
2013. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi két éve tértünk át Preventivora a Lifestyles-ról (ára miatt) és meg vagyunk vele elégedve, egyszer sem szakadt még el. Párom azt mondja, hogy érzékeny az izgatásra ugyanúgy, mintha nem lenne rajta gumi.
2015. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
17%
Gyerek szeretnél? Használj rossmann preventivo óvszert. 5-ből 3 kilyukadt. Szemétbe való termék. (6400Ft.- volt a 72órás tabletta orvosi vénnyel) Soha többet! Senkinek nem ajánlom, ha nem szeretne gyermekáldást.
2016. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!