Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Babát várok? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát várok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem aktuális még a gyerkőc nálunk, fiatalok vagyunk hozzá, éppen ezért mindig megfelelően, óvszerrel védekezünk, amit időbe húzunk fel. Sosem szakadt még ki, és az ondó is mindig az ondótartályban volt. Egyszer történt az, február 24-én (egy nappal az ovu előtt) hogy miután elélvezett szárazra törölte magát, majd még picit összebújtunk, de nem élvezett el, nem rakta már be, csak a hüvelyemhez érintette. 3 napja egy ujjal felnyúltam magamnak, viszont alig fért be, nagyon szűk voltam, belül minden duzzadtabb volt. Ez elmúlt, a méhnyakam mogyoró nagyságú, mostmár feljebb van mint a duzzadás idejében. A menzeszt 13-ára várom, viszont még nem érzek semmilyen tünetet, pedig szoktam. Értelmes válaszokat kérek! Terhes lehetek? Nagyon köszönöm mindenkinek, aki megnyugtató választ ad majd.

2023. márc. 11. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Boldog babavárást!
2023. márc. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Milyen nevet terveztek adni a kis babucinak?☺️
2023. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan...


600 Ft-tol indulnak a terhessegi tesztek. Van ami olyan erzekeny hogy 10 nap terhesseget is 90% szazalek bizonyossaggal kimutat.


Vegyel mar egyet es reggel pisilj ra. Sokkal biztosabb mint hogy igy itt a GYK-n valaki megjosolja lattatlanba...


Ha meg mindig izgulsz ismetelgesd hetente... 3 negativ utan 99,999% biztos lehetsz benne hogy nem.

2023. márc. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb ne engedd, hogy a hüvelyedhez érintse, ilyen egyszerű. Amúgy nem hinném, hogy terhes vagy.
2023. márc. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Valami apróbb fertőzés lehet valószínűleg.

De Ahogy tisztelt #3 írta menj be a dm be és vegyél tesztet 2db és 2 reggel pisild le. Ennél tutibb nincs.

Mi is ettől féltünk de nem baba volt.

20f

2023. márc. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Te láttál már olyan videót ahól a spermium sejteket vizsgálják?

Mert nekem úgy tűnt hogy kb egy helyben mozognak. Nem cikáznak hosszában össze-vissza merre lehet egy petesejt. Valószínűleg nem tudnak felúszni egy kis puncinedven a 10 centire lévő méhedig akár volt a pasid farkán még belőle akár nem.


De tényleg vegyél egy tesztet és megnyugszol

2023. márc. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!