Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez, vagy a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, vagy a fogamzásgátló okozza?

Figyelt kérdés

Mióta szedem a fogamzásgátlót észre vettem pár fura dolgot ami előtte nem volt, pl híztam 2 hónap alatt 5kgot. A második én szerintem a ph-m is felborult, mert akármit csinálok annyira szagos alul hogy rosszul vagyok. Szexuális vágyam egyáltalán nincs, ami engem és páromat is zavarja. Alul az alhasam állandóan fáj, hol tompán hol erősebben.

A doktor úr random felirt egy fogamzásgátlót, gestomix 21 napos vagy melyik.


2023. márc. 13. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel a fogamzásgátló a ludas. Keres fel egy értelmes nőgyógyászt!!!
2023. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes tünet klasszikus mellékhatása a fogamzásgátlónak. A szagos suncit nem tudom megerősíteni, de a többi a tabitól van. Másik fogamzásgátló kéne. Menj vissza a dokihoz, mondd el ezeket a tapasztalataidat és keressetek másikat.
2023. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy is mennem kell vissza rák szűrés miatt.

Hát ha hízás is miatta van, akkor inkább nem szedek tabit. Most fogytam le 90kgrol 70re, nem hiányzik ez pluszba.

2023. márc. 13. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hízás, annak helye, szőrösödés vagy épp hajhullás, menstruáció megváltozása, ezekre érdemes figyelned
2023. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan összetételű tabletták, amiktől kisebb eséllyel hízol. Tényleg eléggé random írta fel az orvos, ha nem veszi figyelembe az adottságaid
2023. márc. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbálj alacsonyabb dózisú fog.gátlót kérni, ezek a tünetek simán lehetnek a tablettától
2023. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!