Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire bíztok a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bíztok a fogamzásgátlótablettában?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl ez első levélen. Ezelőtt óvszerrel védekeztem a párommal, de egyéb okok miatt tablettára váltottam. Viszont annyira furcsa, hogy nem érzem a valós védelmet, mint az óvszernél, ahol kézzelfogható volt a védelem módszere. Egy kicsit parázok emiatt, hogy valóban megbízhatok benne. Már voltam együtt a párommal kiegészítő védekezés nélkül, de nem akarta sem ő sem én, hogy bennem menjen el. Van aki hozzám hasonlóan kissé bizonytalan volt az elején?

2023. ápr. 12. 14:24
 1/9 anonim válasza:
39%

Eleinte én is bizonytalan voltam, mivel a gyermekem gumi mellett fogant, nem bíztam semmiben. Lassan 3 éve szedem a bogyót, és nem lett testvére 😅

Én mégis azt mondom így a legbiztosabb, hormonok ide vagy oda. Ha rendszeresen szeded, néha meglátogatod a dokit, oda figyelsz magadra, akkor szerintem egy teljesen megbízható cucc 😁

29/N

2023. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Rendszeres szedés mellett kb lehetetlen teherbe esni, nem kell aggódni.
2023. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen megbízom a gyógyszerben. Nem használunk semmilyen kiegészítő védekezést, soha nem volt baj. Mint ahogy minden, ez sem 100%os. Van olyan hogy így is becsúszhat, hallottunk már ilyenről, de igen csekély az esélye.
2023. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Abszolút.

Nem is volt gond sosem.

2023. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha bajszod nő tőle, akkor semennyire!
2023. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális, hogy így érzed, felelősségteljesen gondolkozol. Ez szerintem eleinte a legtöbbünknek furcsa. De hatalmas szabadságérzetet fog adni, ha megszoktad. Nem kell szöszölni a gumival, nem kell félni, hogy kiszakad. A perarl indexe még magasabb is a tablettának. Oké, nincs olyan, hogy teljesen biztos védelem, de minimális a kockázat. Akik teherbe esnek mellette, azoknak igen nagy része hibázott (persze nem mindenki). Én maximálisan bízom benne, sok éve így szexelünk, az esetek 99%ban bennem megy el a párom. Szedd szabályosan, tudd mire kell figyelni (pl antibiotikum szedés) és járj rendszeresen konrtollra.
2023. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Huszonévig szedtem és soha nem volt vele gond és 90% ban bennem ment el az aktuális parter.
2023. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem 100%ban bízom benne. A legjobb baratnom ugy foganr hogy az anyukaja gyogyszert szedett es semmit nem rontott el(semmi hanyas hasmenes)

Ha alt hasznalunk melle ovszert ha nem akkor se megy el bennem

2023. ápr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én bízok benne, néha azért mellette megszakítás van, de van az is amikor minden úgy történik ahogy kell. Most lesz 1 éve hogy szedem, a kezdetekben én is féltem, sok tesztet is csináltam szerencsére mindig negatív lett az összes és így megtanultam bízni a gyógyszerben. Ahogy már mondták előttem is, ha figyelsz a szedésére nem lesz semmi baj. :)
2023. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!