Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális-e a félelem, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e a félelem, pedig védekeztünk?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónap együttjárás után úgy döntöttünk, lefekszünk egymással. Az én menstruációm még most is folyton késik, és rendszertelen, de mióta lefeküdtünk, nagyon zavar, mert félek:S Óvszert használtunk minden esetben, és nem csúszott le, meg ki sem szakadt, de nagyon félek, mert most már egy hete késik (az utóbbi 3 hónapban elkezdett normálisan, rendszeresen megjönni, reméltem, hogy talán beáll). Mit tegyek? Borzalmasan aggódom. Gondoltam rá, hogy hamarosan veszek egy terhességi tesztet, de azt meg se merném nézni. Iszonyúan félek, ez most már mindig így lesz, amíg óvszerrel védekezünk?

Azt sem szoktam hagyni, hogy csak hozzáérintse a hüvelyemhez a péniszét, szóval igyekszem kerülni minden felelőtlenséget...

16/L


2010. okt. 9. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki és nem történt semmi baj akkor teljesen feleslegesen parázol! De az ilyen esetekre találták ki a fogamzás gátlót! Válts arra, attól a mensid is beáll és izgulni sem kell!
2010. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ú.Hallod.Én teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok,mint Te!Mi is gumival védekezünk és minden alkalom után bennem van a para.De ha tényleg megfelelően használjátok,akkor semmi baj sem történhet.Nekem is rendszertelen még -.- de semmi baj sem volt eddig szerencsére.Én gondolkozom rajta,hogy megpróbálom a tabit.Van már külön fajta is,ami kezdőknek ajánlott.Amúgy az állandó idegeskedéstő is késhet,meg ha még be sem állt...remélem megnyugodtál. :) 16/L
2010. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igenigen kezdek lenyugodni, köszönöm :))
2010. okt. 9. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Most felismertem korábbi önmagam! Énis ugyanilyen voltam, 1 éven át folyamatosan:S Aztán tavaly novemberben megkaptam az első méhnyakrák oltásom ami után ö hónapig nem feküdtünk le a barátommal. Mielőtt megkaptam az utolsó oltást, elmentem nőgyógyászhoz és tablettát írattam, hogy ne parázzak. Lassan fél éve szedem, nem parázok és hidd el nekem sokkal de sokkal jobb!!! 17/L (még a cicijeim is megnőttek aminek ugyanúgy örültem mint a pasim:$)
2010. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem, 17évesen én is ráállok a tabikra:)
2010. okt. 9. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak azóta parázok, amióta nézegetem ezt az oldalt, és minden 3. kérdés, hogy terhes lehetek-e.:D
2010. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért szexel az,akinek még a menstruációja sem állt be? Gyerekek vagytok még!
2010. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez érdekes, a nővéremnek 24 évesen sincs még beállva... amúgy azért szexel, "akinek még a menstruációja sincs beállva", mert szereti a szerelmét, és biztos benne, hogy nem fogja megbánni. már aki.
2010. okt. 9. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nem támogatom a tabletta szedést. Még be sem állt rendesen, de már belepiszkálnál?

Amúgy guminál legalább látod, ha vmi baj van. De tabinál csak akkor veszed észre, ha teherbe esel.

2010. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség a tabi, amellett is (ha nem jobban) terhes lehetsz, mint a gumi mellett... szóval ha már annyira gyógyikat akarsz szopogatni, akkor gumi és tabi párosítva, de várd meg a 18at... egyik szobatársam rendszeresen hányt reggelente, mert bemesélte magának, h terhes, hiába mondtuk neki, h valszeg a 3. hónap után kéne csak hánynia, ő az első 2-3 menses késésnél ki volt akadva... aztán rájött, h a gumi jóóóóóóó, szóval Te se válts tabikra, elhízhatsz, szőrös lehetsz, a melled még nő magától is egy keveset, nekem tabi nélkül lett hatalmas, néha szeretnék kivetetni belőle, csak félek a műtéttől... és ha megnő a melled szinte tuti, h a popód is... szóval ne szedj gyógyszert 17 évesen meg ha lehet később se.. ha 25 évesen szülni akarsz max 20 éves korodig szedheted aztán meg veheted a másik hormonkészítményt, ami segít a teherbeesésben és kijavítja a fogamzásgátló okozta hibákat, amik árthatnak a gyereknek...
2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!