Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szexnél húztok óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél húztok óvszert rögtön?

Figyelt kérdés

Őszintén, mikor először szeretkeztek egy potenciális társsal, húztok óvszert? Ha igen, rögtön felhúzzátok, vagy pedig van egy kis simulgatás, esetleg az elején be is teszed úgy, hogy nincs rajtad gumi?

A nők mennyire elnézők e tekintetben?


2023. ápr. 30. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig használok új partnerrel.
2023. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként semmire esetre sem vagyok elnéző ebben az esetben sem. Első alkalomnál is lehet teherbe esni és nem vagyok felelőtlen.
2023. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem komoly a kapcsolat, akkor mindenképpen kell. Mindenkinek jobb, ha nincs kellemetlen meglepetés.
2023. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos.


Ne csinálj olyan baromságot amit a szájhősök mondogatnak, hogy ő meg ő meg ő gumi nélkül.

2023. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás előtt teszed fel, petting simi ilyesminél még nemm
2023. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A haverom apukája nem húzott, ezért hívják Nincsgumi-nak
2023. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem gumival, úgy hogy teljesen elnéző vagyok :)
2023. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!