Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért nem jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem jött meg rendesen?

Figyelt kérdés
Lindinette 75/ 20 fogamzàsgàtlót szedek màr évek óta. Sosem volt vele problémàm. Most van a pàr nap gyógyszermentes szünet, amikor meg kell jönnie a menstruàciónak. Nem hagytam ki egy szemet sem. Nem szokott ilyen lenni, azt éreztem, hogy görcsölök, mikor megjön, ugyanúgy, csak nem volt nagyon vérzés, hanem egy nagyon apró csak. Elméletileg nincs betegségem. Annyi van, hogy a munkahelyen hónapok óta nincs fűtés, és nagyon fel voltam fàzva. Illetve voltam még màs miatt góckutatàson, és mondtàk, hogy nagyon vékony a méh (de gondolom a fogamzàsgàtló miatt). Ti mit gondoltok?
2023. máj. 1. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted létezhet releváns válasz a kérdésedre így láthatatlanban? Találgatni tudunk, de annak meg mi haszna? Több magyarázat is eszembe jut, de ugyan olyan lehetséges mindegyik, így értelmét nem látom a kérdésednek. 30/F
2023. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt bàrki belém kötne, természetesen nőgyógyàszhoz fogok fordulni, de mivel csak holnaptól tudok időpontot kérni, meg egyébként is azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel, érdeklődni szeretnék. Amúgy meg pont egy soha nem menstruàló férfi akar kioktatni? :D
2023. máj. 1. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem rendelkezhet elegendő információval a női mestruációdól?

Nem akartalak kioktatni, kérlek ne vedd annak. Csak akka kérlek hogy gondold meg jobban a kiírt kérdésed. Hogy jobb legyen az oldal. Amúgy az is lehet, hogy egy férfi fog holnap megvizsgálni, mint nőgyógyász. Ha rosszat írtam, bocsánat. Konkrétumot direkt nem írtam. “Nem vagy terhes” 🙃

2023. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a férfiak is “mestruálnak” csak mi nem vérzünk, és nem annyira jelentős mint a nőknél. Az életünk kezdeti szakaszán a férfi is nőböl alakul ki. Lásd férfinak is van mellbimbója. Szóval nem múlik el maradéktalanul. Nem figyelted meg kapcsolatodban, hogy valamikor a párodnak is ingerlékenyebb napja van? Amúgy meg érzelmileg kiegyensúlyozottak vagyunk… Tudd be, hogy megjött neki. 😁 Olvass egy picit utána, ha nem hiszed hogy ez egy létező dolog.
2023. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen kívàncsi vagyok, màs nőnek mi a tapasztalata. Női nőgyógyàszhoz megyek :) Nem hinném, hogy terhes lennék, szerintem csak annyira vékony az endomrtrium, hogy azért ilyen a "menstruàció". Csak kicsit aggasztó szàmomra, mert azért ilyen még nem nagyon volt. Majd 1-2éven belül szeretnék gyermeket a pàrommal, és addigra szeretném, ha minden rendben lenne. Azt is megbeszéltük, hogy a gyógyszert is abbahagyom, hogy a szervezetem össze tudja magàt szedni.
2023. máj. 1. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
A saját hormon háztartásod is picit megborulhatott, picit több stressz, és már is máshogy működik. Szerintem az a csoda, hogy eddig ilyen szépen egyenletesen “működtél.” A kivétel erősíti a szabályt. Sok boldogságot nektek.
2023. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló mellett amúgy sincs ugye rendes vérzés.

Sokan alig véreznek mellette tartósan. Ha tuti nem hagytál ki szemet és nem kavart be semmi egyéb sem, szerintem nincs okod aggódni.

Nekem is volt hogy sok vérzésem volt, meg olyan is hogy csak 2-3 napig.

2023. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az is igaz, hogy sokat stresszelek, mert új munkahelyem van, költözni fogunk, és àllamvizsgàzni is most fogok. Nemrég írtam szakdolgozatot, nagyon ki voltam borulva, mire meglett :)


Köszönöm a vàlaszaitokat és a jókívànsàgot :)

2023. máj. 1. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod, már is specifikusabb a kiírt kérdésed. Az egyik lehetséges ok amire gondoltam már is előtérbe került. De ha másra hívtam volna fel a figyelmed. Pl a tabletta anyagi minőségének romlása, akkor most arra gyanakodhatnánk. Ezért mondtam hogy így nehéz.
2023. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2023. máj. 1. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!