Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanaa kérdése:

Természetes fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy van olyan tebletta ami tartalmaz hormont de az nem "mű" hormon hanem olyan mintha belőled kivennék és visszaraknák. De elfelejtettem mi a neve.Hallott valaki ilyenről?
2010. okt. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnád,hogy hogy működnek a fogamzásgátló tabletták,akkor nem kérdeznél ekkora hülyeséget.


"tartalmaz hormont de az nem "mű" hormon hanem olyan mintha belőled kivennék és visszaraknák"


Akkor elöbb ki kellene "venni" :D :D

2010. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ezt nem igazán értem. Van természetes fogamzásgáló, hormon nélkül, úgy hívják, hogy C-vitamin tabletta. Nem előtte, nem utána, hanem helyette.
2010. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg megint. Aztán írd le, mert erre kíváncsi vagyok. De gyanítom ez egy jó nagy hülyeség. Minden fogamzásgátló tabletta szintetikus ösztrogént és progeszteront tartalmaz.
2010. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ez hülyeség. Akkor lenne nem "mű", hogyha úgy hatna a fogamzásgátló hatása, hogy nincs benne semmi hormon, semmi színezék, semmi mesterséges anyag és emellett a szervezetet nem borítaná fel. Magyarul kb. az lenne a nem mű fogamzásgátló, ha pl lenne egy olyan növény, ami terem a kertben és ha megeszed akkor nem leszel terhes mondjuk 10 napig és emellett még zavart sem okoz. :D
2010. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem így mert a nőgyógyászom pontosan ugyanezt mondta. Nem szintetikus hormon hanem igen valódi ösztrogén és progreszteron. Nem tudom, hogy veszik ki vagy mi nem vagyok szakértő csak nekem ezt mondta. és hogy így elég hülyén hangzik de nem lehet szebben körülírni. köszönöm a tartalmas válaszokat. és mi van ha nem én kérdezek hülyeséget csak még annyira új hogy nem tudtok róla..köszi inkább megkeresem.
2010. okt. 11. 12:31
 6/7 anonim válasza:

Látom, kaptál okos válaszokat... :) Én is hallottam ilyenről, de semmilyen tapasztalatot nem tudok írni róla, senkitől sem hallottam infót, aki használta volna. Itt a weboldal róla: [link]


Amúgy mit mondott a nőgyógyászod végül (látom, elég régi a kérdés). Mert kíváncsi lennék rá, így utólag.

2012. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy miért ellett lepontozni a válaszom.

Ilyen fogamzásgátló tabletta nincsen! Méghozzá azért nem, mert az igazi nemi hormonok túl gyorsan lebomlanának és nem lenne hatásuk, ezért a tabikban muszáj olyat alkalmazniuk, aminek lassabb a metabolizmusa.


A gyógynövényes dologról: Hát próbálja ki, aki akarja. Erősen kétlem, hogy egy növényben pontosan ugyanolyan hormon lenne, mint bennünk.

2012. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!