Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 6. És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 6. És 7. Napon védekezés nélkül voltak a dolgok és menstrualok is akkor mennyi az esélye a gyereknek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem szedni. A menstruációm első napjával.

2023. máj. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Izé... nem azt írta a betegtájékoztató hogy a ciklus UTÁN kezd el szedni? :o

Ja amúgy pár szem tabi kb. 0-át ér még, mintha be sem szedted volna pont ugyanakkora esélyekkel kalkulálj.

2023. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot azért tisztázzunk: ha 2 (hormon)komponensű fogamzásgátlót szedsz, akkor nem menstruálsz


Akkor az csak megvonásos vérzés. Válasz a kérdésedre: nagyságrendileg 0,1% vagy ez alatti az esély, ha normálisan szedted, és nem ért olyan hatás amit a betegtájékoztató kockázatként említ

2023. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7. Napja van h ma bevettem. A menstruációm első napján kellett bevenni. A neve noriel. Menstruációm az aktus folyamán volt. A 6. És a mai napon történt az aktus. A tabletta szedeset most kezdtem ma vettem be 7.jere.
2023. máj. 12. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 az más, azt tényleg akkor kell :)

Ettől még NEM voltál teljesen védett. Ha eddig kibírtátok akkor csak menne még gondolom ez az egy hónap kieg. fogamzásgátlással nem?

Teljesen lutri, hogy teherbe estél-e vagy sem. Majd kiderül, 21-re viszont már ne húzz lapot.

2023. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6. napon akkor is nehéz teherbe esni ha sehogyan se védekeztek. (12-14 napon van peteérés, a sperma meg max 5 napig él, de inkabb 3). Mondjuk erre azert nagy rizikó alapozni.

Lényeg hogy ettől most szerintem nem igazan kell tartanod, de egy honapig mindenkepp hasznaljatok gumit is, mert nem véd azonnal.

2023. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!