Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Akármilyen buta kérdés, inkább megkérdezem itt.

Szóval kb 3 hónapja minden hétvégén találkozom a párommal és akkor csináljuk is a dolgot. Durex extra safeval védekezünk és mielőtt elélvez kihúzza, hogyha véletlen kiszakadt volna akkor ne legyen baj. Előváladékos kézzel nem nyúltúnk oda lentre, legalábbis nem emlékszünk. Mindig megtöröltük a kezünket. kb 29. és 35. napra szokott mostanában megjönni. Így váltogatja egymást. (Feb.29. Márc.35. Ápr.29...) most vagyok a 27.napon, appon követem. Annyi, hogy mostanában sokkal többet járok pisilni mint amúgy, kb naponta szerintem 4x és volt hogy éjszaka is felkteltem miatta, pedig nem szoktam amúgy. Kicsit könnyen felidegesítenek a dolgok mostanában. Annyi hogy voltam beteg kb 2 hete, megfáztam (ha ez befolyásolná a ciklust). Szerintetek aggódjak? Későn érő típus vagyok, kb 3 éve van meg, max 3,5.



2023. máj. 14. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miből gondolsz terhességre, ha védekeztek és nem is késik 😄 26 hetes terhes vagyok, az hogy felkelek éjszaka pisilni még csak most kezdődött. Szerintem felfáztál. De ennyi ésszel szerintem ne szexelj :) :)
2023. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig van ilyen extra parázós kérdés… A leírtak alapján közel 100%, hogy nem vagy terhes. Nyugodj le, nem is kell még, hogy megjöjjön!


Te jó ég, ha 4-szer pisilsz csak, és az sokkal több, mint ahányszor szoktál, akkor „normál” esetben mennyi, 1 vagy 2? Vagy esetleg úgy kell érteni, hogy 4-szer többet, mint máskor?

2023. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Hát elég keveset iszom az a baj. Naponta nagyon maximum 1 liter ha belém fér. Soha nem érzem magam szomjasnak...Vizet és Xixo teát iszom csak meg cappyt, az ilyen szénsavas dolgokat nem bírom. Szóval általában naponta 2x-3x pisilek, egy kicsit jobban belegondolva inkább akkor most 5x-6x pisilek. eddig sosem keltett fel éjszaka, csak nagyon ritkán, olyan fél évente 1x. Most meg már megesett 3x kb. Tudom h nem kell még megjönnie csak ráparázok. Tudom hogy körültekintően csinálom de még is bennem van a "mi van ha valami felett elsiklottam". Annyi még hogy barátommal fürödtünk együtt egy kád forró vízben de semmi nem történt előtte közben utána se.
2023. máj. 14. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Nem vagy terhes.
2023. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a pisilés gyakoriságára is ráparázol. Ha nem társul hozzá panasz (pl. ég, csíp, nagyon erős inger, de alig jön pár csepp), akkor egyszerűen most csak ilyen periódus van. Én ált. sűrűn pisilek, de néha megesik, hogy sörözök, és mondjuk csak 6 óra múlva kell pisilnem.


„Annyi még hogy barátommal fürödtünk együtt egy kád forró vízben de semmi nem történt előtte közben utána se.”


Te sem gondolhatod komolyan, hogyha mondjuk bemész egy termálmedencébe férfiakkal, akkor bárki random teherbe ejthet:-) És nemcsak a klór miatt:-)

2023. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit félreérthetően írtam, szóval, a sörözéstől ált. még sűrűbben kell pisilnem, mint amúgy, de néha mégis az ellenkezője történik.
2023. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-6. Tudom csak mindent leírtam ami történt. Igen a pisilés gyakorisága miatt parázgatok. Ja és nem semmi nem társul hozzá, csak pisilnem kell többször.
2023. máj. 14. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Jav.: És nemcsak a klór miatt nem:-)


Az a baj ezekkel a kérdésekkel, nem tudom, az is a tiéd volt-e, de olvastam olyat is, hogy óvszer+megszakítás, időben jelentkező menstruáció (nagyon minimálisan kevesebb a szokottnál), és még úgy is parázott a kérdező, és érdeklődött, hogy terhességnél jelentkezhet-e menzesz. Szóval, aki ennyire betegesen fél, kb. semmivel nem lehet megnyugtatni.

2023. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém volt :D
2023. máj. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!