Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, bennem megy el minden egyes alkalommal a párom teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Vagy már rögtön hat a fogamzásgátló? Mennyire van esély rà hogy teherbe esek?

Úgy tudom ha már elkezdei szedni az ember a tablettát akkor nem eshet teherbe



2023. máj. 15. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruáció első napjától szeded, akkor biztosan hat.
2023. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első napjától kezdtem
2023. máj. 15. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincsen olyan fogamzásgátló módszer, ami 100%-os védettséget nyújtana!!!
2023. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az első szemtől már rögtön véd, de jobb lenne elolvasnod a betegtájékoztatót, vagy az orvost megkérdezni, mint random embereket itt a gyakorin.
2023. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én pasi vagyok de nem úgy van hogy a menstruáció első napjától kell szedni és az első levél után hat? (Nem az első darabtól)
2023. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
5 De, így van. Exemnek ezt mondta az orvosa is.
2023. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jókor kérdezed... Nekem a doki azt mondta 1 hét után már hat. Más kérdés, hogy 2 hét után én letettem a gyógyszert, mert nem bírtam a mellékhatásokat.
2023. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első tablettától hat elvileg ha a mensi első napján kezded de én a helyetekben vártam volna 1 hónapot hogy biztosra menjek
2023. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!